Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak én vagyok az egyetlen 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok az egyetlen 15 éves TINI fiú aki a TINI párkapcsolatokat röhejesnek találja?

Figyelt kérdés

Az osztályban 90 százalékunk fiú. Mindenki dicsekszik, ó most milyen "csaja" (ez egy undorító szó) van. Meg is próbálnak engem bélyegezni, hogy nekem nincs.

De most őszintén, minek? Hogy most havonta cserélgessem, mint a többiek?

Persze vannak kivételek akik tovább vannak együtt. Példa egy ismerősöm aki 16 és már három éve együtt van a barátnőjével.


Most miért hagyjam fel a szabadidőmet, a hobbimat, valaki olyanért, aki nem gondolja ezt komolyan, vagy már nem "szerelmes".


De ennek ellenére nem utasítom el az ismerkedést, csak ÉN nem találok olyan lányt, aki próbálná ezeket a kapcsolatokat komolyan venni, mint én.


Köszönöm, hogy leírhattam az álláspontom



2017. aug. 9. 00:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
En is hasonloan vagyok vele, semmi baj nincs ezzel
2017. aug. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem röhejes. Csak a megfelelő lány kell. De egyébként azok a "fiúk" akikről te beszélsz gondolom a páva kisgyerek kategóriába tartoznak még. De egyébként ugyan ez voltam mint te. Csak egyszerűen még a korosztályomban lévő lányok se jöttek be mert éretlennek tartottam őket és akkor most képzelheted, hogy mennyire viszolyogtam a kis nyomorékoktól akik felvágtak az úgymond "magánéletükkel". Én is bizarnak tartottam ennyi idősen a dolgot. Aztán jött életem első bulija, ahol megismertem egy tökéletes lányt (17 volt én 15) rózsaszín köd volt első látásra, szoval újra gondoltam ezt a dolgot és jártunk 2 évig. Most vagyok 18 és hidd el, hogy egy jó kapcsolatnál nincs is jobb a világon. Végszónak pedig, ha nem érzed úgy, hogy ő az a lány aki komolyan is gondolja irántad akkor ne kezdj bele, hidd el, türelmesnek lenni mindig kifizetődő.
2017. aug. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A legtöbb tényleg röhejes. De azért vannak kivételek. Én is komolyan gondolom a kapcsolatokat, de elég nehéz megtalálni a tökéletes párt. Amúgy aki már nem "szerelmes", az nem mindig tehet a dologról. Vannak kivételek, velem sajnos csak annyi volt, hogy már túl magányos voltam, így hamar belementem a kapcsolatba, de az én hibám volt. Élőben jó ismerkedni, én utálok neten idegenekkel írogatni, a mostani tini párkapcsolatok több része meg neten írogat ahelyett hogy találkozzanak. Meg tilos a másik telefonját, mert amúgy még 5 másik személlyel létesít neten kapcsolatot.

Vannak kivételek. De mostanában nagyon ritka a normális tini párkapcsolat. Mert vagy neten zajlik, vagy csak szexről szól, vagy úgy csalják a másikat ahogy lehet.

16/l

2017. aug. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen a tiniszerelmeknek a 95%a vége lesz, de ilyen fiatalon nem is azért kell egyből kapcsolatot kialakítani hogy házasság gyerek azt ez a fontos. Hanem megkell élni a fiatal kort amiben a csajozás is nagy részt vállal, nem kell félni egy kapcsolattól 18/f
2017. aug. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is kb ugyan így vagyok vele

L

2017. aug. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

15 évesen is lehet valakinek komoly kapcsolata, ahogy te is írtad. Én ismerek egy csajt (volt osztálytársam) 2012-ben jött össze a barátjával (még nem volt 13!) és a mai napig együtt vannak, sőtt, nagyon komoly az egész kapcsolat látni rajtuk. Én 16 voltam amikor összejöttem a barátnőmmel, most leszek 18. Mi komolyan vesszük mindketten. Ha összepasszolnak, és komolyan veszik a kapcsolatot, akkor érdemes belemenni.

Lehet az sem hátrány, ha több csajt kiismersz, mert akkor tudod, hogy mi lesz a jó és mi nem, végülis hibákból tanul az ember, de egy kapcsolatban kevés a hiba lehetősége, ha megtörténik, akkor általában szakítás a vége, főleg tini korban. Én olyanba nem mennék bele ami nem komoly, tapasztalat miatt sem, hibákat követtem el már pár év alatt, kavarás alatt, de nem kapcsolat alatt és sokat tanultam. És a barátnőmmel tanulunk folyamatosan, és sztem ez többet ér, mintha 15 csajt próbálnék ki 5 év alatt.


De! Mindenkinek megvan a saját véleménye, a saját döntése és a saját élete. Ha nekik így jó, akkor csinálják. Bár én sem támogatom azt, ha cserélgetik.

2017. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát, van hogy egy tininek komolyabb kapcsolata van mint egy felnőttnek.. XXI. sz.
2017. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is.

A nai tini párkapcsolatok 90%-a szakítással végződik 3 hónapon belül.

Nagyon is igazad van abban,hogy mindig cserélgetik a párjukat.

Nem igazán tartható ez párkapcsolatnak.

Azt kifelejtettem,hogy még ki is hasznàljàk egymást.

Na de igen...

Itt vagyok én.

15 éves vagyok jelenleg és a párom 23.

Nem kis ideje vagyunk együtt.

100%-osan tudjuk,hogy mi hogyan van a kapcsolatunkban.

Bàr megmondom őszintén nem 2-en vagyunk hanem 3-an😳

2017. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az egy hétig vagy még addig sem tartó ,,kapcsolatokat" ugyanolyan röhejesnek tartom, mint te. Én egy kapcsolatban biztonságot és társat keresek, így is állok hozzá az ismerkedéshez.

15/L

2017. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ugyan ez a véleményem:)
2017. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!