Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet megcsal a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet megcsal a legjobb haverommal? 17/f

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan több mint fél éve vagyunk együtt és az utóbbi kb 2 hétben azt vettem észre, hogy a legjobb haverommal, akivel ráadásul osztálytársak is vagyunk, nagyon sokat beszélnek. Tegnap belenéztem barátnőm mobiljába. Tudom, hogy ez nem volt tisztességes, de ha megkérdeztem volna, hogy miért beszélnek ennyire sokat mostanában, nem biztos hogy elmondták volna az igazat.

Ami azt illeti, eléggé hogy is mondjam.. Olyan beszélgetéseket folytattak, hogy barátnőm mutatott magáról olyan képeket, ahol mindene kivan és ahogy láttam, legjobb haveromat nem is zavarta egyáltalán, sőt, ő is eléggé khm képeket küldött magáról.

Lehet hogy nincsenek együtt, de láttam, amit láttam és rosszul esik, mert ezt nem néztem volna ki egyikőjükből sem..


2017. szept. 10. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

1-1 állas és megtanulják hol a helyük. :D

A csajt meg vigye el a rézfa szú bagoly, hogyha nem tudja megmondani neked, hogy mást szeret helyette hiteget aztán a hátad mögött csinálja a baromságokat.

2017. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dobd a csajszit meg a palit is...🤔
2017. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem biztos, hogy együtt vannak, de így is megvan rá az okod, hogy megfogadd az 1. tanácsát
2017. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fújj de utálom az ilyenek halljátok.

Ha haverom csinálna ilyet alaposan megmosnám a fejét a fallal a csajjal meg kb annyit játszanék el, hogy:

"Gyere mutatok valamit, csukd be a szemed. (kisétálnék vele a kapun kívülre)

Még ne nyisd ki. (szépen visszasétálok a kapun belülre és bezárom)

Na most ha megcsináltad akkor mehetsz utadra, mert ahogy te hátat fordítottál nekem úgy fordítok én is neked hátat."

2017. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesom segitek. Ha szereted a lanyt ovatosba kerdezz ra hogy ismeri e a baratod (legyen Jozsi). Ha elkezd dadogni elpirul gyorsan veszi a levegod kerdezz ra minden okes zavarba hoztalak? Ha nem szereted, ne dobdd szivasd ki mindkettot. Baratnod telojarol irj egy uzenetet hogy most talalkoznunk kell par oran belul a parknal (vagy valahol) es irdd hogy hozz ovszert😉 Kitorlod az uzeneteket amit kuldtel es kesz soha tobbe nem fognak beszelni egymassal. A csajod nem ment el a randira mert nem is tudta, a fiu atbaszva erzi magat nem fog rairni a csajodra.
2017. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Húú adom az utolsó véleményét :D Ha esetleg én is hasonló helyzetbe kerülök, majd alkamazom, de remélem nem lesz alkalmam kipróbálni :D
2017. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!