Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, hogy nyugodtan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy nyugodtan tudjam élni az életem?

Figyelt kérdés
Tudjátok 6 hónapja vége lett a párkapcsolatomnak és azóta zsong a fejem. Egyszerűen folyamatosan elvárásokat támasztok magammal szemben. Tudjátok nagyon de nagyon ragaszkodó típus vagyok. Ez vagyok én és nem tudok változni. Egyszerűen teljesen össze zavarodtam amióta szakítottunk. Folyton gondolkodom már szinte aludni sem tudok nyugodtan.
2017. szept. 16. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Össze kellene jönni mással, hogy elterelje a figyelmed valamilyen szinten. Egyedül lenni a gondolataiddal sose jó.
2017. szept. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a keresztneved? Ne haragudj, csak van egy ismerősöm, és akár ő is írhatta volna a kérdést...
2017. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menj el kirándulni, kapcsolódj ki barátokkal.
2020. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!