Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok, ha a barátnőtöktől egy gokartozás élményt kapnátok születésnapotokra? 19/L

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 17:37
 1/7 Stark2000 ***** válasza:
60%
Szerintem ez emberfüggő. Aki él-hal a Downhillért az nyilván annak örülne, ha elvinnéd egy DH versenyre, vagy bérelve egy bicajt kipróbálhatna egy DH pályát. Aki a Cross motorokat preferálja és szereti az pedig valószínű ezzel kapcsolatban örülne egy kis motorozásnak pályán / vagy csak úgy terepen, vagy ebben az esetben is versenyre vinni. Ha a barátod szereti a gokartozást és ezzel kapcsolatos dolgokat, biztosan tetszeni fog neki. Nekem szvsz nem tetszene, de engemet nem is érdekelt soha ez a témakör. (Ettől persze örülnék neki, csak mást jobban preferálok.)
2017. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ ki mit szeret.

Én pl. évek óta játszok egy játékkal, és van olyan póló, pulcsi, amin rajta van a logójuk, de nem rendelhető, nem lehet csak úgy venni, különböző versenyeken szokták kisorsolni a legjobb játékosoknak.

Na én egy olyan pulcsinak baromira örülnék :D


Viszont a gokartozás hidegen hagy, nem érdekelne. Ha őt viszont érdekli, akkor nyilván nagyon boldog lenne :) Ez tényleg nagyon emberfüggő, neked kell tudnod mit szeret, minek örülne.

2017. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, bár én annak is örülök ha valaki rajzol egy fát és azt adja szülinapomra :D
2017. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én magamból kiindulva nem vagyok nagyra vágyó, nagyon örülnék annak, ha elmennénk moziba/vacsorázni majd ezek után este egy romantikus éjszaka ;) Nem vagyok egy nagyravágyó ember, én nagyon örülnék ennek. Viszont a gokartozásnak is örülnék, de szívesebben tölteném csak a barátnőmmel az időmet. 17/F
2017. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de úgy az igazi, ha van ki ellen versenyezni.
2017. okt. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En lennek az ellenfél természetesen :D En is ki szeretném próbálni
2017. okt. 7. 15:44
 7/7 Őry Péter válasza:
Nekem jól hangzik.
2017. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!