Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom túl kedves vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túl kedves vagy bolond vagyok?

Figyelt kérdés

Nem rég jöttünk ossze ,elotte evekig baratok voltunk es nehez megszokni az uj viselkedeset

Az elso hetekben o is olyan volt mint en ,kb semmi kulonbseg h egyutt vagyunk ,de olyan ket hete nagyon aranyos ,becez stb

Normalis h nekem ez fura?



2017. dec. 7. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Passzold át nekem rib @nc nem érdemled meg ;)
2017. dec. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha oltogat az a bajotok, ha kedves akkor az... nem jó nektek semmi bmeg xD
2017. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy normális dolog.
2017. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, általában, akik szerelmesek, így szoktak viselkedni.

Szerintem az van, hogy ő fülig beléd van zúgva, ezért is viselkedik így. Neked viszont ez tehet, vagyis lehet, hogy a haverság és a sok együtt töltött idő elhitette veled, hogy te is szerelmes vagy belé. És ha zavar, hogy ilyen kedves, becéz, a kedvedben jár, de te meg erre nem mutatsz hajlandóságod, az ő viselkedése meg zavar, akkor egyszerűen nem ugyanazt érzitek.

Ergo, te nem vagy szerelmes, csak kellett egy kapcsolat, ő meg szerelmes.

2017. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan azért írtál ki egy kérdést, mert a barátod kedves hozzád és szerinted ez baj?
2017. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!