Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elakarom mondani neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakarom mondani neki hogy szeretnék vele lenni. De nem vagyok biztos benne hogy ő is velem. Ilyenkor mi van? 13/l

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő tetszik (vagy már lehet több is) egy fiú. Rengeteget szoktunk beszélni, de inkább csak élőbe, mert nincs merszem rá írni. Az egész úgy kezdődött, hogy ő iskolát váltott tehát osztálytársak lettünk. Egy év múlva barátok két év múlva meg már szinte legjobb barátok. Az egész egy hülye ültetés miatt indul el. Folyton retardált dolgokról beszéltünk. Még az olyan dolgokról is tudtunk beszélni, amin nagyon mással nem. Ilyen jókat csak a legjobb barátnőmmel tudtam beszélni, aki a kezdetektől fogva egyengettet minket mondván "Úgy is együtt voltatok, hogy nem tudtatok róla". Szóval igen fél év múlva már csak ő volt és mikor észbe kaptam a lehető legerősebben akartam elnyomni. Kerültem meg ilyesmi. Ha megláttak beszélgetni minket azt hitték járunk pedig szó sem volt ilyesmiről. Aztán az egyik barátnőm halálosan beleszeretett én pedig megijedtem. Még is mit tettem volna. Még is csak a barátnőm. Aztán megharagudott rám. Mára meg már egyenesen utál. Szóval igen. Mostanában egyre gyakrabban találkozik össze a tekintetünk. Keresem a tömegben, még ha tudom, hogy nem is lesz ott. Nem tudom mi lelt engemet, de nem akarom, hogy elmúljon, már csak akarom, hogy érezem a jelenlétét az illatát, fogni a kezét, át ölelni a szemét nézni, játszani az ujjaival csak… nevetni vele. Tiszta szívemből mondom.

És mi a probléma?

Ha idáig elolvastál először gratulálok. Kicsit elnyújtottam. Egy pár napja két fiú osztálytársam/barátom. Rám írt Messengeren. Hogy tetszik e nekem én pedig igent mondtam. Azt mondta beszél vele, de szinte biztos benne hogy én is tetszem neki. Gondoltam egy próbát megér, legalább megtudom. És más nap írt a másik srác is ugyan ezt kérdezve, akinek mondtam, hogy igen tetszik. Ő is megígérte, hogy segít majd elküldte mit beszélgettek. Tetszik neki a barátnőm (nem az, akinek a fiú tetszik, ha nem egy másik.) És hiába mondták neki, hogy de én szeretném ő a másik lányra hivatkozva tiltakozott.(ez a lány pedig nem akar a fiútól semmit) Mert, hogy én is tetszek neki, de a másik lány is. Hát kb. Ennyi úgy tervezem, holnap elé állok vagy valami aztán lesz, ami lesz. De hát hogy érdemes e azt nem tudom. Enyhén szólva elég csalódott lettem. De hát kitudja, lehet jó sül ki belőle.



2017. dec. 10. 18:16
 1/4 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki. Beszélj vele,ha jó baràtok vagytok ès eddig jól kijöttetek akkor ezutàn nem lehet rosszabb..+ elvileg ha megmondod egy fiunak hogy tetszik akkor elkezd gondolkodni rajta hogy miért is ès annyira csak azon agyal higy a vègèn belédszeret...
2017. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez azért megnyugtató! :D
2017. dec. 10. 19:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké szóval elmondtam neki. De azt mondta nem tudja még mit akart. Ma egész nap került nem nézett a szemembe.Úgy éreztem elszúrtam így bocsánatot kértem azt mondta nincs miért majd eszébe jutott hogy ma van a névnapom így felköszöntött. Szóval megkértem hogy felejtsük el és hát most eléggé padlóra kerültem. :(
2017. dec. 13. 19:27
 4/4 anonim válasza:
Nembaj,jól tetted,hogy megmondtad..nekem ja van egy fiu aki tetszik de nem merek vele beszèlni ..
2017. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!