Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Várjak rá ennyit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak rá ennyit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány, akivel nagyon jol ismerjuk egymast, mert 4. éve osztálytársak vagyunk. Idén végzünk gimiben. Kiderült, hogy mindketten érzünk valamit egymás iránt. Ez eddig tök jó, csak nem olyan rég elmondta a lány (és igaza van), hogy így osztálytársként még nem akar velem semmi komolyabbat, viszont utána lehet valami. Teljesen megértem, és valós érveket hozott fel az állítása mellett. Én nagyon szeretem, és úgy érzem tudnék rá várni. Viszont a ti véleményeteket is meg szeretném tudni. 4 hónap nem a világvége, vagy hagyjam az egészet?

18/F



2018. jan. 7. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ha úgy érzed, hogy érdemes rá várni akkor tényleg ki lehet bírni ezt az időt. De ha csak úgy megtetszett akkor nem érdemes, de úgy látom nem ez a helyzet áll fenn nálad. Viszont az is lényeg hogy attól még hogy te így, szeretettel vársz rá ő nem biztos. Lehet hogy ki fog dobni két hét múlva. Szóval ha megbeszélted vele hogy mind ketten vártok egymásra meg stb. akkor nem olyan sok idő.

Sok sikert:)

2018. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!