Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk. Miért az ilyen lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Miért az ilyen lányokat választjátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mièrt az ilyen agyonsminkelt, festett hajú, műkörmös, műszempillás, mű-lányokat választjátok?(pl. mint Loren Gray)

A fiúk szerint mièrt/mitől szèpek ezek a lányok?

Csak push-up, márkás ruhák ès egy rakat smink.

Nem mondom, hogy Loren Gray csúnya, de nehogy már minden lánynak, aki tetszeni akar bárkinek is, ilyen műnek kelljen lennie.



2018. jan. 25. 07:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem tetszik ez a Loren Gray, de nem mondom, hogy visszautasítanám, ha szuper lenne a személyisége, és passzolna az érdeklődési körünk stb., bár ezt kicsit kétlem.
2018. jan. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Èrtem de úgy teszi magát meg a barátnőim is pèldakèpkènt tekintenek rá, pedig szerintem pont nem ezt a pèldát kène követni
2018. jan. 25. 07:30
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Nekem egyáltalán nem jönnek be az ilyen agyonsminkelt,meg mű nők!
2018. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
42%

Nekem egyáltalán nem tetszenek a mű nők, kérlek ne általánosíts. Lorennek meg olyan a feje mint egy 8 évesnek, nem tudom mi kellene, hogy tetsszen rajta bármelyik fiúnak is.

18/f

2018. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
87%

Hát akkor ezt most jegyezd meg. Mindenki azt tesz amit akar. Ha te nem olyan ember vagy aki agyonsminkeli magát, hogy az egyéjszakás kalandokra kihasználják a fiúk, akkor nem kell sminkelned magad. Hidd el egy érzelmes udvarias srácnak nem ez fog bejönni. Tapasztalatból beszélek. Volt kb fél év amikor azt hittem, hogy ettől szebb leszek és belémszeretnek a srácok. Ketten voltak a képben. Mind a kettőnek csak addig kellettem amíg azt nem mondtam, hogy ha szeret akkor vár rám és nem 2 nap után akar megdugni. Abbahagytam a sminkelést és jelenleg lassan egy éve boldog kapcsolatban élek egy udvarias fiúval aki megbecsül engem és én is őt. Szóval mindenki azt tesz amit szeretne, úgy sminkeli magát, ahogy szeretné de ha túlzásba viszed könnyedén félreismernek a fiúk. A belső értékek a fontosak.

18/L

2018. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%
azert mert te a pawa fiukat valasztod.. ez ennyire egyszeru! te mert vagsz elerhetetlen fiukra? mert nem olyanokra akiket meg is kaphatsz? nem is ertem..!
2018. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, èn nem vágyok pawa elèrhetetlen fiúkra.
2018. jan. 25. 14:33
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
akkor izmos edzet vagy penzesekre. A lenyeg akik ilyen lanyokat tartanak ott penznek es izpmnak kell lennie kemenyen. Te is szeretnel ilyen jól mutató fiút ,de a jól nutató fiú meg jól mutató csajt ..
2018. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Viszont ezek a lányok csak ahhoz èrtenek, hogy hogyan kenjenek magukra hat kiló sminket.
2018. jan. 25. 14:47
 10/21 anonim ***** válasza:
36%
én értelek, de többre vágysz mint amit kaphatnál. sör hasú lezüllöt pacákok nem vonzanak , jó illatal ??
2018. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!