Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kezdjek így az életemmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek így az életemmel?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok. Leírom a történetet röviden. Ugy kezdodott hogy tavaly nyáron megismertem egy lányt. Szerelem volt elso latasra. Eddig nem hittem el en se hogy ilyen létezik! Na szóval megismertuk egymást. Egymásba szerettunk. Mindketten boldogok vagyunk egyutt. 9 honap telt el azóta es meg mindig ugyan ugy szeretjuk egymást mint az elején. Ez mind szep es jo de egy baj van az apukaja nem engedi hogy egyutt legyunk mert azt mondta hogy amig be nem fejezi az egyetemet addig nem lehet barátja. Ez miatt mar kb 5-6 szor alltam az apja ele hogy en nem artok azzal hogyha szeretem. Es igy a lanya is boldog. De nem engedi. Azt mondta hogyha megint meglatja hogy egyutt vagyunk kitagadja a csaladbol. Ne ertsetek felre nem velem van a baja azt mondta hogy en egy rendes fiu vagyok. De nem szeretne hogy most meg baratja legyen. 2 honap mulva lesz 18. Én 20/f Szoval mit csinaljak? Mar mindent megprobaltam. Titokban tudunk talalkozni heti 2 szer fel orara.. En mar ezt nem bírom. Ő se bírja... Nincs kedvem semmihez.. Nagyon nehez igy minden nap tanulni dolgozni.
2018. márc. 16. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
18 éves lesz... Nem igazán mondhatja meg neki 2 hónap múlva, hogy mit csináljon, ha ezért kitagadja, akkor gratulálok neki. Szerintem nem az a problémája, hogy a barátnőd tanul és ezért "félti" egy párkapcsolattól. Sokkal inkább az, hogy téged nem komál, de nem tudom milyen viszonyban vagy vele pontosan, szóval erről nem alkotok nagyobb véleményt. Viszont gondolom, hogy nem rózsás adott kapcsolat... Találkoztam ilyennel és nagyon undorító dolgok jöttek ki belőle. Az a helyzet egy költözéssel oldódott meg. Igaz a lány kapcsolata teljesen megszakadt az apjával, egy (negyed) életen át tartó sanyargatásnak vetett vele véget. Sajnálatos módon vannak olyan szülők, akik nem veszik észre, hogy rosszat csinálnak, mert meg vannak győződve a saját igazukról.
2018. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gáz... Az apja is nem hogy örülne, hogy nem 15 évesen k#ratta szét magát a lánya. Te nem tudsz sokmindent tenni sajnos. Esetleg a lány ha összefogna az anyjával(ha ő engedné) úgy megbeszélnék, hogy nem megy az iskola rovására, ha barátja van.
2018. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!