Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak én tulzom el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tulzom el?

Figyelt kérdés
Három napja szakítottam a barátommal és rá két napra a "legjobbnak vélt" barátnőm lefeküdt vele én ezen kiakadtam össze vesztünk eléggé. Csak én gondolom úgy hogy ez nem normális?

2018. márc. 16. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez valóban eléggé fura. Én is kiakadnék.

Mégis miért kellett a barátnődnek pont a te volt pasid? Nincs más férfi a világon?

Egy barátnő nem tesz ilyet. Én akkor sem kezdenék barátnők volt párjával, ha már több idő eltelt. De így, hogy pár nappal utána már rávetette magát, még gázabb.

2018. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tulzod el, en is kiakadnek
2018. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem normális. Tény, hogy már szakítottál a sráccal, de annyi lehetne a csajban, hogy nem veti rá azonnal magát. Szerintem ez szánalmas a csaj részéről. Nem bírnám elviselni hosszútávon, ha ilyen lenne a legjobb barátnőm. Igazán tiszteletben tarthatná az érzéseidet, függetlenül attól, hogy te szakítottál vagy sem, még túl friss az egész.
2018. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!