Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha a pasitok/barátnőtök(ebben az esetben a barátomról lenne szó) olyan emberekkel van/beszélget aki titeket (vagyis engem) leszól, és olyanokat ír amelyek elég bántóak. Plusz az a csaj folyton nyavalyog a barátomnak, és mégis beszélgetnek. Mondtam a barátomnak hogy minek ha nem szimpatikus neki vagyis ezt állította nekem. Korábban mikor egyszer összevesztünk a barátommal, akkor elmondta a csajnak hogy miket mondtam róla, hogy ne beszéljen vele... hát azóta is beszél, és azóta a bizalmam a barátom felé nem az igazi. Plusz folyton beszélget a volt barátnőjével vagyis elvileg nem voltak együtt, folyton küldözgetnek egymásnak képeket minden nap... szóval a kérdés ki mit tenne ebben a helyzetben?
2018. márc. 17. 18:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és mindketten 17 évesek vagyunk.
2018. márc. 17. 18:02
 2/3 October15 ***** válasza:

Először is a büdös életbe nem szabnám meg, hogy valaki -függetlenül a kapcsolatunk jellegétől- kivel beszéljen.

Másodszor ha valami annyira zavarna, hogy az a bizalom rovására menne akkor szimplán megköszönném a részvételét.


26F

2018. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szóltam bele hogy ne beszéljen vele, mert most is beszélnek, én csak felvetettem neki, hogy ha nem szimpatikus neki akkor ne beszéljen vele, mert akárhányszor rákérdeztem mindig azt mondta hogy nincs kedve vele beszélni
2018. márc. 17. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!