Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valóban van olyan lány aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban van olyan lány aki csak akkor jön össze egy fiúval ha drága teloja van?

Figyelt kérdés
Halottam már olyan lányról! Aki csak olyan fiúval jön össze akinek iPhone-ja van, de viszont nem a pénzes fiúkra megy! Akkor ez azt jelenti, hogy olyan lány is van aki csak olyan fiúval jön össze akinek drága teloja van, vagy eleve drága iPhone-ja mondjuk. Ha iPhone 5S-d van akkor nem jön össze veled csak akkor ha IPhone 6-od van?! Komolyan van ilyen is?

2018. márc. 19. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Persze!

Két típus van: 1: ,,...csendben ülő, szinte sosem megszólaló lányok...”

Meg van a 2: ,,...fiúkkal kommunikálni tudó, náluk nőiesebben öltözködő lányok...”


Na a 2 típus az általad említett, telefonra/pénzre/f@$zra/stbre éhes lány.

2018. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Gondolom egyetlen egy lány ismerősöd sincs...
2018. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
szerintem az úgy van hogy a csaj arra a srácra bukik akinek van pénze.. nem a telefon a lényeg.. azzal nem ér el semmit se a csaj... hanem az hogy van pénzed egy olyan telefont venni ami drága.. ez arra utalhat hogy a csaj a pénzre megy nempedig a telóra..
2018. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
itt a pénzről van szó nem csak a telefonról.. rosszul hallotad.
2018. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 October15 ***** válasza:

Nincs drága telóm -már az almás nokia-hoz képest- de ha akad olyan lány aki a drága fejhallgató erősítőkre bukik akkor én vagyok az ő embere. XD XD


Nem hiszem, hogy ez lenne az elsődleges szempont, legalábbis nem az olyan lányoknál akivel értelmes ember össze akar jönni.


26F

2018. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Az nem csaj hanem gold digger és de, a pénzre megy
2018. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Milyen iPhone 5S meg iPhone 6??? Nálam a minimum az iPhone X. Ezalatt még a kezemet sem foghatja meg egyetlen pasi sem.

Bocsi az őszinteségért. 16/L

2018. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
el ne hidd amit az utolsó válaszoló irt :D :D csak szopat téged :D
2018. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
jesszus, ezen jót fakadtam. Amit a "csaj" írt kommentben xd
2018. márc. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!