Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt csak az én szüleim veszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak az én szüleim veszik ennyire konolyan?

Figyelt kérdés
Van barátom, és természetesen hétvégét együtt töltjük, 3 éve vagyunk együtt. Egyik héten ő jön hozzánk, utána én megyek hozzájuk. Mikor viszont úgy alakul, hogy valamelyikőnk megkéri a másikat, hogy megint ő menjen, a szüleim bepipulnak és alig akarnak kétszer elengedni egymás után. Jogilag már rég felnőtt ember vagyok, lévén hogy 20 elmúltam, csak szeretném tudni, hogy ha másoknál ilyen történik,a szüleik így reagálnak vagy lazán veszik?
2018. márc. 20. 14:14
 1/8 egyre ***** válasza:
Szerintem teljesen feleslegesen lesznek idegesek a szüleid.
2018. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Igazából csak tudni akarom, hogy másnak a szülei is így viselkednek e. Köszi a választ 🙂🙂🙂
2018. márc. 20. 14:18
 3/8 egyre ***** válasza:
Vagy esetleg beszélhetsz erről a szüleiddel hogy miért zavarja őket ennyire a dolog oké értem a gyerekük vagy de azért is 20 éves múltál.
2018. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen jogtalan a szüleid felháborodása tekintve, hogy más nagykorú vagy, és hogy 3 éve együtt vagy a pároddal.
2018. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jogtalan, hisz már felnőtt vagy, és semmi közük ahhoz, hogy te mikor hol vagy:)
2018. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anyám tudja hogy ilyenekkel azt érné el hogy haza se jönnék xd


19/f

2018. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg ha lenne is okuk a kiakadasra (ami ebben az esetben nincs is), mar nem az o dolguk, hogy mit kezdesz magaddal, bármi legyen a véleményük. Nekem nem viselkednek igy a szüleim.
2018. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elvi okokból akadnak ki, vagy gyakorlatiasságból?

Elvi okokból hülyeség, egy 3 éves kapcsolatban ezt nem kell már ilyen patikamérlegen mérni hogy a Józsi 50-nel több kilométert tett meg értem az elmúlt hónapban, úgyhogy jobban szeret.

Viszont praktikus okokból ha otthon élsz, nyilván nem mindegy hogy négyen vagytok otthon vagy csak a szüleid ketten. Nem mindegy hogy tudsz-e segíteni otthon, hogy hány adag étel készül, meg egyáltalán hogy hogy tervezitek a programjaitokat.

2018. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!