Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Működhet ez újra? Volt "barátn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ez újra? Volt "barátnőmmel" újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé összetett a helyzet. Tavaly januárban szakítottunk "D"-vel. Áprilisban elkezdtem kavarni "O"-val, de nem jöttünk össze, nem éreztem úgy, hogy jó lenne egy kapcsolat vele. Júniusban elkezdtem beszélgetni "F"-fel, viszont ő ott lakik, ahonnan és elköltöztem és csak néha látogatok haza. Július végén összejöttünk, de Augusztus végén szétmentünk, mert én a nyári szünet után visszamentem Budapestre, és nem akartunk távkapcsolatot, de továbbra is beszélgettünk mint barátok.


Viszont Októberben elkezdett felém közeledni megint "O" és teljesen megváltozott, olyan aranyos volt jó volt minden és összejöttünk. De most decemberre megint olyan "flegma", "leszarom" stílusú lett, volt hogy 3 napig nem beszéltünk, és "F"-fel újra fellángolt köztünk valami, noha egyáltalán nem is találkoztunk. "O"-val vége is lett 3 hónap után, és azóta "F" körül forog minden. Nem látom csak 3 havonta 1x, viszont nyáron jön ő is Budapestre és mindketten alig várjuk, hogy együtt lehessünk anélkül, hogy félni kéne a távolságtól.


Működhet?


20F 18L


2018. márc. 25. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nemhinném.
2018. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!