Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 15 éves lány és 20 éves fiu!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány és 20 éves fiu! Létezhet e szerelem közöttük? És mennyire lenne hosszúéletű a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szülő szemmel nem durva?

2018. márc. 30. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:

5 év van csak köztetek. Szerintem nem feltétlenül durva.

(Köztem es a barátom között is 4-5 év van, én 17 vagyok jelenleg, ő 22)

Igazából a szüleid mentalitásától függ hogy ez durva e nekik vagy nem.

A szüleimet nem zavarta ez a korkülönbség.

2018. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szülői szemmel? Szüleim pont ennyi idősek voltak, amikor megismerkedtek. :-)
2018. márc. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben voltam, és amikor belegondoltam, hogy 15 és 18 éves között mekkora a szakadás, nem is sejtettem valóságot. Sajna a lány enyhén szólva minden lélgehzete a szülei akarata szerint történt, és ő ebből meg se próbált kitörni, szóval hamar vége lett.
2018. márc. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiú hamar szexelni fog akarni,te meg még egy jó darabig scak egy kislány leszel, akinek még nem való. Ebből a szempontból nézve, semeddig.
2018. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jaj ez a fiu szexelni akar hagyjuk már, nem minden srác ilyen szexeljünk már típus. fél évig voltam a lánnyal és még csak szóba se került soha a szex.
2018. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Miről beszélsz? A fiú (férfi) 20 éves, a szexualitás és a szexre való igény teljesen természetes az ő korában, függetlenül attól,hogy nálad nem (?).
2018. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az hogy van rá igény és hogy meg is történik elég különböző dolog.
2018. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!