Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van ilyen rossz érzésem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen rossz érzésem?

Figyelt kérdés
Előzményként megemlíteném, hogy nekem volt egy közel 4 éves kapcsolatom, viszont azon már nagyjából túl vagyok (csak néha törnek rám az emlékek), most pedig összejöttem egy fiúval, akivel már rengeteg ideje akartunk, és teljesen boldog vagyok vele, viszont mégis szörnyen rossz érzésem van. Tudni kell azt is, hogy a szüleim nagyon lekezelőek velem, gyereknek hisznek, így ha közölném velük, hogy van valakim, egyből kapnám a lekezelő hozzászólásokat ehhez (ettől függetlenül rövidesen megfogják tudni), viszont ha Ő itt van nekem, akkor nem értem, hogy miért érzem magam ennyire borzasztóan gyengének?

2018. jún. 20. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Először tisztázd magadban, hogy mitől érzed rosszul magad! Család reakciója, vagy a régi barát felülírása... aztán tudsz rajta dolgozni. Sajnos mi ezt nem tudhatjuk, TE miért nem érzed jól magad.
2018. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha egész eddigi életedben lenéztek, lekezeltek otthon akkor ne csodálkozz ha egy normális kapcsolatban rosszul érzed magad. Sajnos sok esetben a szülők taszítják bele a gyerekeiket valami bántalmazó kapcsolatba azzal, hogy állandóan bele szólnak a felnőtt gyerekük életébe. Normális ember nem fogadja el, hogy mindig az ősök normái szerint kelljen élni.

Ha a párod azt látja, hogy téged otthon lenéznek (és ezt tehetetlenül hagyod) akkor előbb utóbb vagy szakít veled vagy ő is átveszi ezt a stílust. Miután a szüleinket nem tudjuk megváltoztatni én ebben a helyzetben igyekeznék minél távolabb kerülni tőlük. Persze ennek feltétele, hogy megállj a magad lábán is

2018. jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ez az én fejemben is megfordult. Nem hagyom tehetetlenül, egyre többször adom a tudtukra, hogy ez nem mehet így tovább... de a régi berögződések csak bennem maradnak...
2018. jún. 25. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!