Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már nem szeretem úgy, csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem úgy, csak mint barát. Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel 5 éve barátok vagyunk és 3 hónapja egy párt alkotunk. Az elején nagyon szerettem de az csak egy fellángolás volt. Jól erzem magam vele de csak úgy mint barát. Hogyan mondjam meg neki hogy én már nem szeretem? Próbáltam utalni rá,hogy időt kerek kettőnkkel kapcsolatba de nem érti. Tudom nagyon összetörne de ez nekem is most nagyon rossz lelkileg mert nem szeretném hogy másik fiúval lásson, de nem merem elmondani neki. 17/L
2018. júl. 17. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Így ahogy itt leírtad.

Szánalomból ne járj vele, az a fiúnak is és neked is csak rossz lehet.

2018. júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cement Ilona válasza:
a megcsalás az egyik legrosszabb dolog amit egy lány tehet a párjával. Ha mással akarsz lenni akkor mond meg neki hogy te mással szeretnél lenni. Tudom nem egyszerü. De titokban ne csinald. Viszont ha valaki tenyleg nagyon szeret akkor gondold meg meg egyszer hogy érdemes e a váltás, mert rám is volt már hogy rámjött a kapcsolatomban, hogy inkább mással akarok lenni meg unom azt ami van. De aztan nagyon boldog voltam mikor rájöttem hogy a legtöbb pasi baszni akar es az akivel meg együtt maradtam tenyleg tisztel meg szeret. Most 9 eve vagyok együtt vele es mi is kb 5 evig elotte legjobb baratok voltunk.
2018. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

-Lajos! Közted mindennek vége! De ha akarod barátok maradhatunk! :-)


Meg kell mondanod hogy ennyi volt, és kezd új kapcsolatba, de a legjobb ha senki sem tudja, mert nem minden kapcsolat marad örök szerelem! Érezni fogod azt ha valaki az igazi!

2018. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!