Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert zavar hogy massal van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zavar hogy massal van ha en nem akarnek vele lenni?

Figyelt kérdés
2 es fel evig voltunk egyutt a baratommal. O egy hettel a szakitas utan osszejott a legjobb lany baratjaval. En egyaltalan nem szeretem mar. Hianyoznak az emlekek de o maga nem. Max az hogy legyen valaki mellettem. Van hogy beszelunk es tudom hogy alszanak egyutt stb. Es nem ertem miert zavar ez. Azota nekem is volt mas de nem kapcsolatilag csak kavaras keppen. Es o is tudja ezt. Viszonylag sokat keres engem es ezert furcsa az egesz helyzet. De azt nem ertem ha nem szeretem mar en nem akarok vele lenni akkor miert zavar a tudat hogy massal van? 3 honapja szakitottunk
2018. aug. 17. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert szereted csak nem ismered be még magad előtt sem

Vagy csak az zavar, hogy ilyen gyorsan keresett valakit a helyedre

2018. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tenyleg nem szeretem. Azt ereznem szerintem. Ez zavarhat hogy tul hamar talalt valakit es en alapbol szenvedtem a kapcsolat alatt de o sose es meg most se..
2018. aug. 17. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!