Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon tetszik egy felénk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy felénk, fiatalabb fiú. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak egy év van köztünk, en 19 ő 18. Egy osztállyal alattam jár, mar egy éve tetszik, de csak par hónapja kezdtünk el “beszélni”...(az egyik legjobb barátja jo barátom). Ezért mikor beszélek a barátommal, o is szokott viccelődni,beszállni a beszélgetésbe. Tudni kell róla, hogy nagyon visszahúzódó,csöndes fiú. Nem szokott csak par másik fiúval beszélgetni.

Azert írtam ide, hogy megkérdezzemm,lehet e, hogy teszem neki...más lányokkal nem szokott beszélgetni, csak velem, mindig nevet a vicceimen, es a barátom sokszor mesél rola(nem a barátom nem merem megkérdezni erről)...tudom, hogy ezek alapján ugy tűnik, biztos bejövök neki, de en nem vayok benne biztos...hogy közelíthetnek fele ugy, hogy az kis célzás is legyen benne, de ne legyen nyomulas, (mivel meg több,mint 1 évig minden nap találkozunk, es ha rákérdeznek, es nemleges választ kapnék...hát eleg kínos lenne)? Kérlek segítsetek, tenyleg nagyon nagyon tetszik es szeretném megismerni jobban...(?)



2018. nov. 23. 19:39
 1/5 A kérdező kommentje:
*félénk
2018. nov. 23. 19:45
 2/5 anonim válasza:
ra kell kerdezned/celoznod kell ra, mast nem tudsz tenni. de igazabol ez szerintem nem annyira egyertelmu szoval ne siesd el
2018. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj ezek a mai fiatalok milyen aranyosak. Úgy tűnik fel vannak cserélve a szerepek egy kicsit. Persze ez nem baj. Amigy a kérdésre válaszolva, az lenne a legjobb ha ő kezdeményezne
2018. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Miért ne kezdeményezhetne egy lány, ha bejön neki egy srác?

2018. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat persze nem en szeretnek kezdeményezni...de nagyon félénk...nem hinnem, hogy o kezdeményezne...igen nem vagyok venne biztos egyáltalán, azert kérdezem. Koszi a válaszokat!
2018. nov. 23. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!