Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az összes lány féltékeny, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes lány féltékeny, ha a párja jóban van más lánnyal/ lányokkal is?

Figyelt kérdés

Barátnőm és én lassan fél éve vagyunk együtt, oda vissza vagyok érte és nagyon szeretem. Aztán elhívott egyik lány ismerősöm kajálni, semmk több, majd mikor páromnak felvetettem a dolgot, azóta ilyen nyeh a beszélgetés egész nap. Kérdem én, minden lány azt hiszi, hogy körülötte forog a világ? Miért nem lehet egy baráti kapcsolatot így ápolni, ha se engem se az ismerősömet nem visz rá semmi arra hogy megcsaljam? Ha akartam volna, megtehettem volna, mégse csináltam ilyet sose...akkor?


Olyan lányok is irhatnak, akiknek van egy srác haverjuk a párjuk mellett, és képes e elfogadni hogy vannak még fontos személyek az életében, vagy féltékeny ő is?


Köszi ha elolvastad



2019. febr. 1. 14:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Emellett a lány mellett örök gyötrődés lesz az életed, ha mellette maradsz (de másé is, akivel élni fog). Ok nélkül féltékeny!
2019. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Én olyan lány vagyok, aki inkább fiúkkal barátkozik, mert velük jobban kijövök.

Szerintem nincs mindig szükség a féltékenykedésre.

A barátommal tudatom nap mint nap hogy szeretem, éreztetem vele, de nagyon sok fiú barátom van és tudja, hogy nem kacsintgatok más felé.

És mi hűséges típusúak vagyunk, ezért sincs gond ilyenből.

Mert mindent megtudunk beszélni.

És neki ia vannak lány barátai és ha elmennének kajálni vagy mondjuk korizni vagy bármi nem féltékenykednék.

Neki is jár a szabadság ahogy nekem is.

Ezzel a féltékenykedéssel meg szabályokkal csak feszélyeznénk a kapcsolatunkat.

2019. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

Én sem szoktam féltékenykedni.

Azt csinál amit akar,nem igazán érdekel meg nem is szoktam kérdezgetni hogy mi történt, mert magától elmondja. Ha meg nem, akkor az is az ő dolga. De azért persze meg vannak a határok húzva

2019. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%

Èn nagyon fèltèkeny tipus vagyok.

Valòszìnü èn sem engednem.

Nekem elèg,ha csak rá nèz valakire es ki vagyok kèszülve.

2019. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
A legtöbb ilyen. Ha minden mást szeretsz benne, csak emiatt ne hagyd el, vagy ne gondold, hogy ez kirívó és abnormális.
2019. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos én is húzom a számat, ha más nőcivel találkozik :/
2019. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Mármint kettesbe elmentek kajálni?

Ezen még én is ki lennék akadva pedig fiú vagyok. Ennek semmi köze a megcsaláshoz. Egyszerűen ha vele vagy akkor más lánnyal ne csinálj ilyesmit.

2019. febr. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igaza van Hetesnek.

N

2019. febr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7 Nem csinálnánk semmit, csak elmennénk, kajálnánk meg beszélgetnénk

Régebb óta vagyunk vele barátok, minthogy párommal összejöttem

Btw köszi mindenkinek, ment a pacsi

2019. febr. 2. 19:51
 10/16 anonim válasza:
Fura fiu vagy
2019. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!