Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Komolyan ennyire rossz ember...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakénvagyokaznyugi kérdése:

Komolyan ennyire rossz ember lennék?

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom fél éve, eddig tök jól megvoltunk, de elkezdtünk veszekedni kb. 1 hónapja.

Most azon akadt ki a barátom, hogy egy nagyon hülye ötlete mellé (ami egy örök életre szólna egyébként) nem álltam oda, hogy 'azta, ez annyira f.asza ötlet, csináltasd meg.'

Merthogy én minden ötletét leszólom, de komolyan támogatnom kéne valakit a hülyeségben?

Egy nyak tetoválásról lenne szó, borzalmas mintával, meg egy másik tetoválásról a kézfejére, de kb. fingja nincs róla, hogy az mi is lenne valójában. Neki elég annyi indok, hogy: 'Tetszik, és majd rákeresek mit jelent' Egy pentagram egyébként. akik valójában értenek a témához, azok sem varratják magukra, akkor egy olyan embernek mi szüksége van rá aki annyit tud róla, amennyit a wikin elolvasott róla?

ezt a felfogást alapból nem értem, semmi jelentősége nincsen, nem játszott fontos szerepet az életében (semmilyet) akkor az ilyennek mi értelme, azon kívül, hogy villoghat vele az utcán, hogy 'nézzétek, tetoválásom van'?

És most megint én vagyok a sz@r, mert nekem már nem kéne semmit sem elmondani.

Nekem is tetszik millió dolog, akkor mindent tetováltassak magamra, olyat is amihez nem értek?

Valaki magyarázza már ezt el, hogy miért jó divatból tetováltatni, csak mert 'tetszik'.


2019. márc. 4. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazad van!
2019. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor már ketten vagyunk akik nem értik az ő fantasztikus terveit.
2019. márc. 4. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is igazad van...És magamat ismerve én is hasonlóan reagálnék, mint te.

Próbáld meg finoman győzködni, beszélj vele, simán lehet, hogy meg tudjátok beszélni, csak kell egy kis idő hozzá.. Ha minden más nagyon jól megy a kapcsolatban, nem szabad hagyni, hogy egy dolog elrontsa..

Viszont ha ez hosszútávon is ekkora feszültségforrás lesz közöttetek, vagy ennyire nem tudod megérteni a világnézetét (vagy ő a tiedet), akkor érdemes átgondolni, hogy mennyire gondolod vele komolyan a jövőt. Nyilván nem ennek a verziónak drukkolok, próbáld meg még puhítani szerintem :) sok sikert!

Az az ő hibája, hogy nem hallgat meg, főleg egy ilyen volumenű dolog kapcsán..

2019. márc. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Több, mint fél éve szeretné a nyakára a tetoválást, régen se bírtam megváltoztatni a véleményét, de azt se, hogy akkor legalább a vállára varrassa.
2019. márc. 5. 00:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazad van. Tetováltasson a paraszt, nem baj, ha nem tudja mi az, de legalább a 2 farpofáját csessze már el. Ha nyakra vagy kézfejre fog tetováltatni utána nagyon szűk lesz előtte a munkapiaci lehetőség is. Max olyan helyen dolgozhatna, ahol nem kell emberekkel foglalkoznia semmilyen módon és esetleg a munka ruha takarja is a tetoválást. Legtöbb elbeszélgetés után már ki is löknék az aktáját, főleg ha a nyakán viritana egy pentagram.
2019. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A nyakára mást akar, ezeket én is mondtam neki egyébként, de nem igazán foglalkozik vele.
2019. márc. 5. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!