Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Viszonzott szerelemből viszonz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzott szerelemből viszonzatlan, hogy változtathatok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel fél évig együtt voltunk. Az utolsó hónap első fele vitákkal volt tele, a második fele arról szólt, hogy próbált "újra belémszeretni", mert hiába kötődik hozzám, és szüksége van rám, nem szerelmes már annyira. Ez odáig fajult, hogy most kedden szakított velem.

Volt egy fiú még mielőtt összejöttünk, akit nem tudott elfelejteni (Pontosabban de, de ebben az utolsó hónapban megint sokat gondolt rá), és most nála próbálkozik, miatta szenved, hogy soha nem lesz semmi közöttük. Tegnap este azonban beszélgettünk másmilyen állapotban (Pontosítok: Kedd óta folyamatosan beszélgetünk, és arról a fiúról beszél nekem,stb,de tegnap este mind a ketten ittunk egy "keveset"). És akkor kinyögte sírva, hogy nagyon hiányzom neki, de nem akar kapcsolatot.

Mondtam neki, hogy ne ültesse belém a reményt, tovább akarok lépni, vagy legyen valami most, de nem akarok hetekig szenvedni.

Itt kicsit megsértődött, arrébment barátnőihez. Majd az ~1 órával később jött a "Lehet nem is hiányzol, nem akartam ezt mondani, sajnálom. Inkább mostantól ne beszélgessünk."

Kicsit fura a helyzet.

Én szerelmes vagyok még belé, Ő nem tudja eldönteni, de inkább nem, csak velem akar lenni ( Vagy nem(?) ).

Amit az este végén mondott szerintem csak emiatt a "Nem akarok reménykedni" dologra mondta válaszként.

Eh.

Remélem értitek a helyzetem, elég rosszul vagyok emiatt...

Lehet akármi esély folytatásra, vagy akármi?

19/F



2019. márc. 9. 10:11
 1/3 anonim válasza:
Ha nem akar kapcsolatot vesd fel lehetosegkent a baratsagot extrakkal
2019. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát passz, erre nem gondoltam.. Csak akkor meg ott van az, hogy nem tudnánk továbblépni, és esetleg új kapcsolatot kezdeni.
2019. márc. 9. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudja eldönteni, hogy szeret-e, akkor nem szeret. Gondolom kedvel, meg jól elvagytok, de ha szeretne, akkor abban biztos lenne.

Légy határozott és kérd meg, hogy ne keressen. Nincs joga játszani az érzelmeiddel. Amíg hiteget, nem tudsz továbblépni.

2019. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!