Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Mennyire kerestek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire kerestek komoly kapcsolatot? (18-27 korosztaly)

Figyelt kérdés
Inkabb meg buliztok, vagy vevők vagytok normális lányokra, komoly kapcsolatra? Csak kíváncsiságbol kerdezem :)
2019. márc. 15. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Komoly kapcsolat egy normális lánnyal F/23
2019. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

Én jól nézek ki, szinte az összes csajnak tetszek, folyamatosan bókokat kapok és iskola egyik legmenőbb csávója vagyok. Ennek ellenére nem volt még senkim, mivel komoly kapcsolatra vágyok és arra, hogy szerelmes legyek az adott lányba. Megkapom ezért a baromságért a "fejmosást" a srác ismerősöktől, de nekem ez a bulizós dolog nem passzol.

Hozzáállás kérdése, van ilyen meg olyan is.

Lassan 18/F

2019. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
En komoly kapcsolatot keresek
2019. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
A bulizás miért zárná ki hogy komoly kapcsolatban legyen valaki?
2019. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23/F Bármit megadnék egy komoly kapcsolatért, de az elmúlt majdnem 4 évben még randiig se jutottam el, így inkább lemondok róla lassan.
2019. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Én is komoly kapcsolatot szeretnék végre, ami nem csak pár hétig tart. Eddig sajnos nem jött össze 26/f
2019. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
28%
Komoly kapcsolat egy normális lánnyal, a bulizás már annyira nem érdekel. Ha van itt hasonlóan gondolkodó lány és beszélgetne az írjon:)27F
2019. márc. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen komoly, hosszútávú kapcsolat szeretnék párt találni. 22/f
2019. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Örülök ezeknek a válaszoknak! Köszönöm 😊
2019. márc. 15. 23:16
 10/15 spok ***** válasza:

Előző barátnőmmel akivel hosszútávon terveztünk, több mint féléve szakítottunk. A dolog eléggé padlóra tett engem, aztán az azt követő hónapokban mondhatni eléggé kiéltem magam még az egyetem mellett is, buli buli után, lány lány után (sajnos...). Viszont pont a múltkor agyaltam éjszakákat, hogy mennyire jó lenne már ha valakivel igazán komolyra fordulna a kapcsolat😄 Szóval tulajdonképpen a válaszom a kérdésedre az az, hogy nagyon is keresek már komoly kapcsolatot😊

21F

2019. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!