Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 9 év korkülönbség. Mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 év korkülönbség. Mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

A srác az idősebb. Én 16, Ő 25 éves. Nem látni a különbséget (én idősebbnek nézek ki KB. 20-nak, ő pedig fiatalabbnak). Nem veszem magamra mások véleményét, de szívesen meghallgatom.

Benne van a pakliban az is, hogy félreléphetne korabeli, csinosabb nőkkel (de bízok benne).

Egy 25 éves már családra vágyik lassacskán, nemde?

Valakit hátráltatott már a korkülönbség? Illetve ti megpróbálnátok nálatok jó pár évvel idősebb/fiatalabb személlyel?



2019. máj. 6. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, párom 24. 2 éve megvagyunk. Hajrá :)
2019. máj. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korban elég sok ez a 9 év. Egy 25 éves már lassan családot alapít (ha akar), dolgozik, stb. Egy 16 éves pedig ilyen szintén még nagyon le van maradva.


Ilyen korban én biztos nem próbálnám meg egy ennyi évvel idősebbel a kapcsolatot. Egy ideig még oké, viszont ha a másik fél pl. már családot szeretne egy-két év múlva, akkor nyilván bukta az egész,.


Az meg hogy félreléphetne korabeli, csinosabb nőkkel, az mindig is hülyeség marad. :D Mármint, ha korabeli lennél, akkor is félreléphetne. Szóval igazából ez nem annyira számít.

2019. máj. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
En 20 vagyok, jok nekem erre-arra az ilyen kislanyok, mint te. De csak 19+ lannyal jonnek ossze komolyan.
2019. máj. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2019. máj. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon szerelmes vagy és nem csak "tetszeget" a srác ,akkor megprobalhatjatok ,nem veszíthetsz semmit . (Kivéve ,ha szűz vagy és oda adod magad neki ,persze ez is lehet pozitív tapasztalat ) szóval ,ha összejöttek és éveken keresztül együtt maradtok ,akkor le a kalappal .Ha meg szakitatok (pár hónap/1-2ev után ),akkor legalább rájössz hogy korodbeli jobban illik hozzád .

Barátnőd véleményét kerdezd meg ,más véleményét meg szard le .

És igen kb. 25 éves kortól kezdődik az ,alapitsunk családot dolog ,de nyilván ehhez az kell hogy a srác is és te is akard.(ez úgyis akkor történik az emberrel mikor a párjával már elég ideje együtt vannak ahhoz ,hogy meg lépjék ezt a szintet .)

Nem próbáltam még és én nem is fogom ,mert nekem nem volt eddig olyan (ennyivel ) idősebb ember akihez vonzodtam volna .

Nekem a korombeliek és a 2-3 évvel idősebbek jönnek be inkább .

Viszont barátnőmnek épp alakulóban van ,hogy osszejon-e egy 7evvel idősebb sráccal,viszont őket nem támogatom ,mert látszik a srácon,hogy csak kiakarja használni őt . Pedig ha normális lenne és komolyan gondolná a srác ,akkor tamogatnam őket . De nem így van .

Remélem veled jól fog bánni a srác ,ha osszejottök .

Ha egyéb kérdésed van privatba írd meg nyugodtan.😊

(Mert ha ide írod ,arról nem kapok értesítést )


L

2019. máj. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen viszonyba vagy a sráccal? Menyire ismered?
2019. máj. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
En fiatalos 36eves vagyok.de 17tol siman..
2019. máj. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha elmúltatok 18 akkor nem baj
márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!