Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy működhet hosszútávon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működhet hosszútávon?

Figyelt kérdés

24 N vagyok egy 5 éves kapcsolatom ment tönkre 1 éve, mélyponton voltam szorongással depresszióval küzdök járok pszichológushoz is

3 hónappal ezelőtt megismertem egy férfit 27 F, randizgatunk ismerkedtünk az elején, aztán összejöttünk


Tudd a múltamrol hogy mik történtek velem miken mentem keresztül tudja hogy szorongással küzdök hogy rivotrilt szedek a kapcsolatunk nyugodt mindent meg tudunk beszélni, mellettem áll támogat, de van egy furcsa személysége amit még nem hallottam


Az utóbbi 1 hétben valami tragédia ért engem. egymás után a napokban. tegnap arra kért hogy hadd legyen egy kicsit egyedül mert őt is megviseli ami velem történik és kicsit ki kell kapcsolni el kell vonulnia feltoltödni


Arra kér hogy a jövőben ugyan úgy támogat ugyan úgy mellettem akar lenni de hagyjak neki egy kis teret nyugalmat.

Én ezt megértem tudom mennyire nehéz ez nekem és főleg neki


De egy kérdésem lenne ez a jövőben mennyire fog működni hosszútávon

Pl ha összeköltotünk

2 mi van akkor ha lesz majd gyerekünk ott is majd sír majd a baba 2 napon át éjjel és majd nem fogja bírni és lelép hogy kell neki a kikapcsolás


Kinél milyen tapasztalatok vannak



2019. jún. 4. 06:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tőletek függ, de szerintem nem.
2019. jún. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

# és szerinted miért nem

Gyakorin olvasgattam itt ott hogy a férfinak néha kell a magány egy kis feltöltődés amikor magára koncentrálhat

2019. jún. 4. 06:48
 3/12 A kérdező kommentje:
Olyanok véleményét várom akik hasonló helyzetben vannak, kinek milyen tapasztalata van
2019. jún. 4. 06:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Változni kell, neked is,

Ilyen lelki állapotban ne vállalj babát, szegény gyereknek lesz rossz,

Mást is lekarmolt az élet, mégsem el nyugtatón,

Próbálj átlendülni ezen a korszakon,

Van aki szeret, és minden jobb lesz, ezzel foglalkozz most, ne azzal ami régen volt :)

Otthon kapja meg a nyugalmat a srác, ne máshoz menjen emiatt, vagy ne egyedül legysn azért mert nyugalom kell.

:)

2019. jún. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem most akarok gyerekek

Pszichológus semmi akadáját nem látja ebbe szerinte sokkal jobb szülő lennék mint akit én kaptam gyerekkoromba


Mellegeleg óvodában dolgozok


Gyereket még nem akarok max 30 évesen

Én csak elgondolkoztam a jövőn

És ezek a kérdések merültek fel bennem

2019. jún. 4. 08:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Figyelj ide! A múltadon már nem tudsz változtatni az elmúlt, a jövő meg még nem jött el, élj a jelenben élj a mának ne parázz előre dolgokon...ezek a mondvacsinált problémák csak a Te fejedben vannak jelen majd minden alakul a maga útján. Ne agyalj előre :) Éld az életed mert nagyon rövid sajna :( és ne keserítsd ilyen gondolatokkal:)
2019. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jó ez igaz csak felmerültek bennem ezek

Mindenki elgondolkozik néha a párkapcsolatán

2019. jún. 4. 08:29
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem a múltban élek

vannak érzelmi sérüléseim de nem vagyok kattos

Lehet babám lesz is babám pszichológus is látja hogy jó anya lennék

Óvodában dolgozok gyerekek között


Az utóbbi 1 hétben törtentek dolgok szóval most a jelenben

Nem 10 éve

2019. jún. 4. 08:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 3 hónapos kapcsolatban még ne ilyeneken gondolkodj, hogy mi lesz, ha lesz gyereketek. Ez egy nagyon friss kapcsolat. Lehet, hogy semmi sem lesz belőle. Ne éld ennyire bele magad, főleg a te helyzetedben, mert megint nagyot zuhanhatsz.

Egyébként igen, családban is szüksége van az embernek én-időre, saját programra.

2019. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. És szerintem nem csak a férfiaknak, de a nőknek is szükségük van én-időre néha. Ez teljesen normális szerintem.
2019. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!