Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy barátnőm, akit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, akit nagyon szeretek. Tudom, hogy ő is szeret engem, de legbelül nem tudom elhinni. Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ő is szeret, de valahogy, amikor mondja, hogy szeret, nem tudok hinni neki. Utánna olvastam, és "azt hiszem, hogy nem vagyok szerethető" valószínűleg tényleg ez a probléma. Mit tudok ellene tenni?

2019. jún. 21. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom hiányban szenvedsz. Növeld az önbizalmad, a mély beszélgetések is segítenek.
2019. jún. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanuld meg önmagadat szeretni, aztán engedd meg neki, hogy szeressen. Akár hangosan ki is mondhatod
2019. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 exelant ***** válasza:
Önbizalomhiány, a csalódástól való félelem, ami eleve azt hiteti el, hogy nem vagy szerethető, s emiatt nem csalódhatsz az biztos, senkiben sem... egy idő után viszont, ha már eléggé sokszor hallottad, s tettekkel is bizonyítottan van a hölgy részéről is alátámasztva, hogy szeret téged, akkor át kellene tudnod magad adni azért az igazi szerelemnek, s merned kell hinni magadban,benne, s kettőtök kapcsolatában.... nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, s volt e már a hölgynek bizonyításra alkalma, s a jég a szívedben nem e kezd azért megtörni, hogy merj hinni
2020. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!