Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valami jó randi program? Már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó randi program? Már unjuk a mozizást és sétát de nem tudjuk hogy vidéken mit lehetne csinálni.

Figyelt kérdés
Szóval egy éve vagyunk együtt a párommal távkapcsolatban. Hétvégente ha egész nap át jön vagy én megyek akkor általában a négy fal közt vagyunk és őszintén szólva kicsit többre vágyom. Mert mégis csak hát fiatalok vagyunk és viszonylag a kapcsolat elején járunk. Úgy érzem mi át ugrottuk az udvarlás időszakát és ezt szeretném megváltoztatni. Így hát úgy döntöttem én intézem ha a barátomnak nincs ötlete és akkor szervezek majd programokat. Tehát ha van valami jó ötletetek hogy mit lehetne csinálni Szeged környékén akár Szegeden, vagy bármilyen program amit akár otthon akár a szabad levegőn meg lehet csinálni annak nagyon örülnék.

2019. okt. 23. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Szóval, idegen tollakkal (idegenek ötleteivel) akarsz ékeskedni!

Tudod mit? Ha a fiúnak nincs ötlete, de neked sincs, akkor savanyodjatok, mint a kovászos uborka!

Válaszolok: ajánld fel azt, amit Te magad szeretnél, hogy csináljatok. Bizonyára szívesen veszi...

Ffi.

2019. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeged azért nem annyira kisváros,hogy ne legyenek programok. Étterem,pizzéria,kirándulás,városnézés?
2019. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szex, sorozat, túra, bor/ cigi a naplementébe egy pléden, közös edzés, inni a haverokkal úgy hogy ő is ott van, társas játék, beszélgetés, 69, egymás ölelgetése, közös olvasás, új dolgok a szexben, több lyukat kipróbálni ha engedi, festeni, gitározni tanítani ami alatt sírni fog mert nem megy neki, kutyát sétáltatni, diót törni, belebaszni egymást a hóba, bunyózni az udvaron, elmenni beszerezni ezt azt, lemenni tópartra, fára mászni, ba szki és engem hagytak ott? xddddd


20/f

2019. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fessétek le a tájat, piknikezzetek, rajzoljátok le egymást (hogyha nem tudtok rajzolni még vicces is lehet), kóstoljatok új ételeket, kocogjatok, kirakózzatok
2019. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. merre laksz, jössz kocogni :'D?
2019. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az első nagyon félre értett. Ötletet szerettem volna kérni, tapasztalatot. Sajnos én ehhez túl introvertált személyiség vagyok.. Továbbá pedig nem szegediek vagyunk (sajnos) hanem csak át ugranánk :). Minden esetre köszönöm a válaszokat!
2019. okt. 23. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulószoba?
2019. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!