Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha lányként ráírok, elveszítem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lányként ráírok, elveszítem a méltóságom, vagy nem gáz?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit nemrég ismertem meg. Úgy tűnt, minden rendben van köztünk, viszont kb. 2 napja nem beszélünk. Eddig mindig ő írt nekem, viszont most nem tudom, mit tegyek. Eddig azért nem írtam rá, mert vártam, hogy ő keressen. De gáz lenne, ha most lányként én keresném, vagy szerintetek inkább felejtsem el az egészet?
2019. okt. 28. 11:36
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
7%
Igen el 😂😂
2019. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem gáz :D Nem kell mindig várni a sültgalambra, meg hogy rádírjon. Ha beszélgetni akarsz vele beszélgess vele.
2019. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem az. Nyugodtan írj rá. Már ő kezdeményezte a beszélgetést, biztos arra vár hogy most te lépj.
2019. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem veszítesz te el semmit.

Nyugodtan írj rá.

2019. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem veszítesz el semmit, írj rá nyugodtan.
2019. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Írj rá nyugodtan, szerintem örülni is fog neki és látja, hogy te is érdeklődsz:)
2019. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Kamu kérdés
2019. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is megunnám, ha egy szikrányi érdeklődést sem látnék felőle.

Tudod, egy kapcsolat alapja az őszinteség. Ha hiányzik, írsz. Ha nem hiányzik, nem. Te ezzel azt kommunikáltad, hogy baromira nem hiányzik neked. Passzoltam már ezért csajt...

2019. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Végül írtam neki és visszaírt, örült neki.

Igazatok van. Csak féltem, hogy azt gondolja, hogy futok utána vagy hogy nem is akar beszélni. De rájöttem, hogy nincs veszteni valóm, legfeljebb nem ír vissza.

2019. okt. 28. 15:55
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Írj neki hogy szexelnél vele, figyeld meg egyből visszaír.
2019. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!