Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti hogy szerettek csókolni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy szerettek csókolni?

Figyelt kérdés

Fiúkat kérdeznék lehetőleg, nem koros férfiakat.

Milyen csókot szerettek általába?

Csókolóztam már olyan fiúkkal akik nem nyelvesen csókoltak hanem csak így simán, majdhogynem szájra puszi.

De pedig sokkal jobb egy érzékibb nyelves csók, mindkettő félnek. Az csókol jól aki tud nyelvesen.

Ti hogy vagytok vele?



2019. nov. 29. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen én is a nyelves csókot szeretem jobban, de általában a helyzet hozza, hogyha nyilvános helyen vagyunk nyílván nem faljuk egymást,illetve társaságban sem, de ha kettesben akkor persze, hogy nyelvvel.
2019. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bőnyálas, sok nyelvvel
2019. dec. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyesen, de van mikor nem adom a nyelveset. Főleg, ha már úgy érzem, hogy a lány fel akar falni 😳
2019. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!