Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érdemes egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes egy lányt randira hívni?

Figyelt kérdés

Ismerem, mert egy helyre járunk tanulni. Írogatunk egymással, de még nem érzem ott magam, hogy elhívjam, csak előre szeretném megkérdezni a srácoktól, hogy ezt hogy csinálják, a lányoktól meg azt, hogy milyen randira hívásnak örülnének, ha egy srác tetszik neki és halad a dolog.

Előre is köszönöm!

20/F



2020. júl. 7. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szoktatok találkozni személyesen is, pl mint mondtad egy helyre jártok tanulni is, akkor szerintem inkább személyesen kérdezd meg tőle, mintsem találkoztatok, de csak utána üziben kérdezed meg.


Viszont most nyáron nem tudom mennyire szoktatok összefutni egyáltalán, szóval ha nem igazán, akkor üzenetben tedd fel neki a kérdést, vagy esetleg hívásban.

2020. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semennyire nem találkozunk nyáron, ez egy kis probléma, de akkor hogy írjak neki?
2020. júl. 7. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a messenger hívás nem rossz ötlet. Nem tudom mennyire szoktatok hívásban beszégelgetni, de azért az mégis személyesebb lenne. Pl., ha látod, hogy elérhető, akkor írhatod neki "bocsi, fel tudlak hívni?"...arra csak válaszol valamit, remélhetőleg egy igent. Aztán meg lehet úgy kezdeni, hogy "bocsi, ha zavarlak, de úgy gondoltam ezt hívásban mégiscsak kicsit személyesebb megkérdezni, ugyanis szeretnélek elhívni talizni/randizni, mert így a hetek/hónapok alatt megkedveltelek.."

Ha meg esetleg megdöbbenne, akkor tudod mondani, hogy "sajnálom, hogy így letámadtalak, de tényleg szimpatikus vagy nekem".

De, ha ódzkodsz a hívástól ezt le is írhatod neki. Bár a hívás azért jobb, mert ott jobban ki tudod venni a reakcióját meg minden.


Én örülnék, ha egy srác venné erre a bátorságot és megpróbálna így elhívni.

Remélem tudtam segíteni.

Szurkolok! Hajrá!

2020. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hmm, en szemely szerint szeretem a leveleket. Kenyelmetlenul erzem magam ha szoban letamadnak es irasban jobban is tudod kifejezni magad. Ha egy varosban vagy utazo kozelsegben laktok az lenne az idealis. En ugy erzem hogy a nyariszunet kisebb gond lehet. De ha o is kedvel nincs strategia amit mastol tanulhatsz, tegy ahogy a szived diktalja, sok sikert.
2020. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Személyesen kérdezd meg.
2020. júl. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Morzézva
2020. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!