Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok, mennyire jön be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mennyire jön be nálatok ha egy fiú több hangszeren játszik?

Figyelt kérdés

Pl zongora, gitár,...?

Tapasztaltam hogy azért elég sokaknak bejön. Nektek is bejön?

F/21



2020. nov. 11. 23:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szeretek énekelni, szóval nekem elég vonzó lenne. De mindenki más
2020. nov. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom hangszereket. Megis szeretnék egyszer tanulni egy hangszeren játszani,de eddig nem volt rá lehetőség. Nekem bejön ha több hangszeren játszik egy fiú.🙂
2020. nov. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádok énekelni, úgyhogy nekem is tetszene. És régen én is játszottam hangszeren, de sajnos azt már abba kellett hagynom :(
2020. nov. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha furulyázik, annak azért nem örülnék.
2020. nov. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4es

Csak nem azért mert nem túl férfias? Onnan lehet váltani más fúvós hangszerekre mint pl fuvolára.

De szerintem furulyát max 14-15 éves koráig játssza az ember, utána úgyis jön a választás hogy mivel tovább (persze csak ha időben elkezdi a tanulást). Én nem játszottam soha se rajta, de ahhoz kell ám rendesen tüdő és a helyes légzésvétel technikáját sem könnyű elsajátítani.

2020. nov. 12. 08:59
 6/11 Sara&Jaeden ***** válasza:
100%

4es irronizálni akart a furulyával xdd


Amúgy szerintem nagyon vonzó, legalábbis nekem, de ez izlés kérdése.

2020. nov. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fontos dolog az életemben a zene és tisztában vagyok vele, hogy egy hangszer használatát elsajátítani nem könnyű. Egyértelműen vonzana, ha egy fiú több hangszeren is tudna játszani. Egyébként szerintem a legtöbb lánynak tetszene, de ez inkább attól függ, milyen jellegű zenét játszol rajtuk. Ha már furulyánál tartunk ott nekem nem a klasszikus BlockFlötés rész jut eszembe legelőszőr, hanem a gyönyörű népi furulyák, amin aztán valóban nagyon nehéz játszani. (És szerintem kifejezetten férfias) Szóval ha azon is játszana valaki imádnám, de persze nem minden lány van oda a népzenéért. Bár az a jó, ha több féle stílusban tud zenélni az ember, úgy gondolom mindegyik nagyon vonzó lehet sok személy számára.
2020. nov. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is vonzana. Mindegy, hogy milyen hangszeren játszik, bármi tetszhet, ha jól játszol rajta. Hajrá, fiúk! ( Kifejezetten kedvelem a gitárt, dobot és zongorát, de mondom, bármi jó lehet, ha ügyesen játszol ;) )
2020. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg zongorán és gitáron játszom, régen próbálkoztam dobbal és hegedűvel is de nem nagyon maradtak meg. Na meg főleg a dobolás miatt az egész ház tőlem zengett szóval szüleim választás elé állítottak, mehetett a dob.
2020. nov. 12. 17:12
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam + pont.


Jelenleg aki szimpatikus pont zongorázik. Véletlen lenne hogy ide kerültem? :D xd

2020. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!