Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randim lessz hétvégén a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randim lessz hétvégén a lánnyal Vigyek neki valami ajándékot?? Mennyi pénzt vigyek? Hova menjek vele? Milyen ruhát vegyek fel szerintetek ? Tudom gáz a kérdés de nem tudom mástól megkérdezni szóval marad ez XD 17/F

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az lánytól függ hogy elvárja e az ajándékot, én pl kínosnak tartom ha már első randin a kezembe nyom valamit, de valaki megsértődik ha nem így teszel.. szóval ezzel nem tudok segíteni.

Annyi pénzt vigyél amiből meg tudod hívni valamire, pl ha kajáltok akkor pár ezret mert mindkettőtökét te fizeted.

A ruha.. hát amilyen stílusod van. Legyél önmagad: ha mindig csak póló és farmer van rajtad akkor most is azt vegyél fel, nem kell túlcifrázni, ha mindig ingben meg elegánsban vagy akkor legyél most is abban.

Hajrá

2021. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már kitaláltad, hogy hova mentek, akkor nagyjából tudod, hogy mennyi pénz kell oda. Na, annál többet vigyél, hátha valami lesz, amire nem számítasz.

És olyan ruhát vegyél fel, amit fel akarsz venni. Nyilván, ha egy elegáns étterembe mentek, akkor ne póló meg farmer, de nem gondolom, hogy erről lenne szó első randin.

2021. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat megfogadom a tanácsokat 😉
2021. márc. 2. 10:45
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha elegáns étterembe tervezed elvinni, arról szólj a lánynak is. Ő is úgy öltözzön, stb...ne hozd kellemetlen helyzetbe.
2021. márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem terveztem vele étterembe menni inkább parkba mondjuk sétálni vagy valami hasonlót gondolok csak ott lehet a legjobban megismerni a másikat szerintem
2021. márc. 2. 10:56
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó ötlet. Most úgyis jönnek a szép idők
2021. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
21%
Mást nem tudsz csak sétálni mert beülni sehova sem lehet xd. Egyébként meg itt a kib@szott harmadik hullám nem kéne randizgatni. És ha meg akarod csókolni de ő fél a vírustól az szerintem elég gáz szitut eredményez.
2021. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nah majd tuti várok még egy évet azt majd akkor elmegyek vele. vagy ezt így hogy gondoltad?az élet nem áll meg a vírus miatt!
2021. márc. 2. 19:19
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre se vigyél neki ajándékot elso randira. Nem kell túlkapkodni a dolgot. Kimentek, beszélgettek, sétáltok, ennyi. Mindennek meg van az ideje. Ha csak sétálni mentek, vigyél annyi pénzt, hogy ha megszomjazik, vagy megkíván valamit, azért egy palack kolára tudd már meghívni. Gondolom azért samsumg s20at nem akarsz neki venni :D
2021. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
11%
Ne várj egy évet, de akkor is ezek tények ;)
2021. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!