Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jkg341 kérdése:

Hogy hívjam el randira?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy meghívok egy lányt randira. 16 évesek vagyunk, és hát nagyon jó barátok. Viszont pár hónapja többet érzek, mint barátságot.

5 éve ismerjük egymást. Karantén ellenére a másik barátom(fiú, mint én) elhívott egy lányt, szóval a vírus miatt nem lesz baj. Mivel nagyon jó idő van, elhívnám fagyizni a folyópartra.

Milyen szöveggel tudnék ráírni?

Esetleg van bárkinek ötlete?

(Kérlek negatív kommenteket ne írjatok köszi)



2021. ápr. 12. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ilyen megírt mű szöveg. Mond azt amit TE gondolsz.
2021. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Lenne kedved találkozni?

Van kedved elmenni .... helyre?

2021. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Szia! Szerintem nem kell tulsagosan ragorcsolnod.

En a helyedben(bar lany vagyok) csak annyit irnek hogy: " szia. Lenne kedved osszefutni" vagy: " szia. Nincs kedved eljonni velem xy-ra/-hoz



Sztem sokkal egyszerűbb es szemelyesebb hogyha csak vmi egyszerűt irsz neki

2021. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó az, ha megkérdezed van-e kedve elmenni fagyizni veled. Nem kell nagyon tulspilázni a dolgot.
2021. ápr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ha barátok vagytok, akkor úgy hívd el, mint egy baráti talira és ott mondd el neki, hogy te többet érzel. Felesleges szövegeket kitalálni.
2021. ápr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieknek😀

Ment a zöld

2021. ápr. 13. 05:59
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
"Szia! Van kedved lejönni fagyizni a partra?"
2021. ápr. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sok rossz választ látok itt. Ne kérdezgesd egyáltalán. Mindegy hogy találkozni akarsz vele, és neked ebben az időben és ezen a helyen jó. Ajánlj fel legalább két különböző időpontot neki két különböző napon. Majd szól ha neki máskor lenne jó, ilyenkor korrigáltok.

Aznap találkozó előtt 2-3 órával írj neki egy emlékeztetőt, hogy akkor itt és ekkor várod.

Ne magyarázd túl, de legalább 2 helyre sétáljatok el együtt, és csináljátok valami aktívat.

(nem filmnézés, azt egyedül is lehet)

Randi végén csók, és megmondod a következő időpontot és helyszínt amikor ott van a lány

2021. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Második mondatban mindegy helyett azt akartam írni, hogy mondjad.
2021. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon regen írtam, azóta egyébként 17 lettem. Szóval azóta sikerült egy tali, és lesz holnap is egy. Nagyon köszi mindenkinek, aki segített!!
2021. aug. 12. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!