Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tegnap találkoztam először...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap találkoztam először egy fiúval akivel már régebb óta chateltünk. Szerintetek nem akar már semmit?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztunk, 4 órát beszélgettünk aztán elkísért a villamosig, azt mondta hogy örült hogy találkoztunk..Ma reggel írt hogy köszöni a tegnapi talit és hogy örült..visszaírtam hogy én is nagyon örültem de nem ír vissza...ezen kívül storyba kirakott egy zenét mégpedig a cant help falling in love című zenét ami egy szerelmes szám...teljesen összezavarodtam szerintetek nem akarja folytatni ezt az egészet?

2021. máj. 22. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

A zenét valószínűleg csak kirakta, nem hiszem hogy lenne mögötte valami. Mindegy is, nem érdemes jeleket keresni és kutakodni, mert úgyis úgy fogod értelmezni a dolgokat ahogy te akarod vagy te látod, nem pedig a valóság lesz előtted.


Lényeg hogy tegnap találkoztatok, elég sokat együtt voltatok - most hagyj egy kis időt, addig foglald le magad. Azt írta örült a találkozásnak és úgy tűnik jól érezte magát, ez alapján nincs miért aggódni. Neki is vannak dolgai, van élete, majd fog írni ha ráér.


Ha meg nem, akkor sem dől össze a világ, egyszer találkoztatok csak.

2021. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy egy ilyen helyzetre nem is tudnék mit írni.

-Köszönöm a tegnapi talit!

-Én is, nagyon örültem!

-...

Ezt nem nagyon lehet folytatni, megköszöntétek egymásnak és kész. 1-2 nappal később viszont már írhatsz neki, hogy akar-e egy folytatást. A válaszából ki fognak derülni a szándékai.:)

2021. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek 2-essel.

Esetleg ha dumálni akarsz vele, írj rá valami mással kapcsolatban, hogy ő is lássa élvezed a társaságát. De azt is megemlítheted neki, hogy megismételhetnétek a találkozást.

A dalról meg csak annyit tudok mondani, hogy tényleg nem biztos, hogy bármire utalni is akarna. Velem már mindkettő előfordult, volt hogy csak kiraktam egy dalt amit szeretek és az ment a fejemben, de az is, hogy direkt "üzenni" akartam. Viszont az, hogy a can't help falling in love-t választotta mindenképp nem egy rossz jel!

2021. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azóta sem írt, szerintem ez egyértelmű😕A zene dolgot pedig csak belemagyaráztam😅

Nem baj, az élet megy tovább😂

2021. máj. 23. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem kérdezz rá nála, hogy szeretne e még talizni vagy, hogy miert nem ir vissza.
2021. máj. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A jó öreg Elvis, jó is:)
2021. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na elemezzuk ezeket a mondatokat.


"Tegnap találkoztam először egy fiúval akivel már régebb óta chateltünk. Szerintetek nem akar már semmit?"


Mit jelent a regebb ota? Ha mar feleve beszelgettek es meg mindig nem akar semmit, hat vagy 100% mega biztosra akar menni vagy unatkozik es veled beszelget. Valamiert az utobbi fordul elo az esetek 99%-ban lanyoknal, fiuknal.


"Tegnap találkoztunk, 4 órát beszélgettünk aztán elkísért a villamosig, azt mondta hogy örült hogy találkoztunk.."


Szerintem. Ferfi letemre, ha aznap szabad vagyok, es egy csajjal vagyok akivel nem csak jol erzem magam hanem mar kedvelem es szexualisan is vonzodom hozza akkor 4 ora rettentoen keves. En kb egy napot tudnek eltolteni egy ilyen lannyal.


"Ma reggel írt hogy köszöni a tegnapi talit és hogy örült..visszaírtam hogy én is nagyon örültem de nem ír vissza..."


Hat igen. Szerencsere a legtobb ember mar kisgyerekkora ota lediplomazott leszarasbol. Ha ezt a tulajdonsagat mutatja, akkor egyertelmu, hogy nem erdekled. Ha igazan fontos vagy neki, akkor max nagyon jo indokkal es alig lenne szunet a csevegesben, plane ha kapcsolat elejerol beszelunk. Nagyon jo indok pl "bocsi most dolgozom, de majd 8 utan irok, az jo neked?". Barmi mast ir pl "majd kesobb", "majd", "valamikor", stb... ott mar el van itelve a dolog.


"ezen kívül storyba kirakott egy zenét mégpedig a cant help falling in love című zenét ami egy szerelmes szám...teljesen összezavarodtam szerintetek nem akarja folytatni ezt az egészet?"


Ez igy oke, talan mondana is valamit, de az elobb leirt cselekedetei ellent mondanak a "rejtett uzenettel". En inkabb arra tamaszkodnek ami nagy meretkben kiteszi a sracot es az pedig azok amiket az iment leirtam.

2021. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írt azóta?
2021. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!