Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova menjünk randizni Budapesten?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk randizni Budapesten?

Figyelt kérdés

Szívesen elfogadok romantikus helyszín ötleteket. Voltunk már az óriáskeréken, a Bálna teraszon, Gellért-hegyen, Városligetben a csónakázó tavon, Margitszigeten, voltunk már szabadulószobában, Normafán.

Nincs már ötletem, biztosan vannak még szép helyek. Moziba nem szeretnénk menni, inkább olyan helyre, ahol lehet beszélgetni, és a természetbe, nem egy sörözőre gondoltam.


2021. aug. 3. 13:16
 1/9 anonim válasza:
100%
Kopaszin is lehet sétálgatni.
2021. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Római-part, Budai vár, Hajógyári sziget, Szentendrei sziget, Vajdahunyad vár. Egyébként a neten találhatsz még ötleteket több honlapon is. pl.: ILoveBudapest.com (vagy valami ilyesmi)
2021. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Japánkert remek hely
2021. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De jó ötletek! Nagyon köszönöm!
2021. aug. 3. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Ennyi randi után én már az ágyban "randiznék"
2021. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mr.Q77 válasza:
100%
Szerintem ennyi randi után tökmindegy hova mentek, nem (csak) a hely számít, pl.: csak úgy menjetek spontán az orrotok után a belvárosban/budaivárban aztán lesz ami lesz, vagy válasz rizikósabb helyszínt hogy mozduljatok ki a komfort zónátokból így meglátod milyen a randipárod igazi énje.
2021. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Népliget este felé
2021. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mr.Q77 válasza:
100%

7 es ;) "rizikósabb"-at nem szó szerint értettem, inkább kicsit cinikusnak szántam.


Már egy egész napos túra akárcsak a Rám szakadékban is merőben más élményt kínál és jobban összehoz (vagy nem) mint a 24. romantikus helyszínen való kéz a kézben való 1-2 órás "csiniruhás" kicsit mesterkélt sétálgatás felületes (tisztelet a kivételnek) beszélgetés.


De persze lehet most még a rózsaszín szakaszban vagytok (én is voltam fiatalabb) és majd úgy is jön minden magától ha már elfogytak a helyszínek ötletek :)

2021. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szuper randi programok például ezek: Csodák Palotája, Dumaszínház, Rejtélyek Városa (városi nyomozós játék) , hajókázás, állatkert, bowlingozás, társasjáték kávézó, Aquaworld, Gellért fürdő, Természettudományi Múzeum.

Szabadulószobából pedig sosem elég, mi nagyon szeretjük 😊

2021. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!