Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Működhet kapcsolat egy “rosszf...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet kapcsolat egy “rosszfiú” és egy “jólány” között?

Figyelt kérdés
2021. okt. 17. 00:55
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Fel kène nőni. Nem
2021. okt. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sok jólány kipróbálja, de aztán mind rájön, hogy nem.
2021. okt. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Rövid ideig igen, mert ilyenkor úgy vannak vele a lányok, hogy majd ők megváltoztatják. Viszont általában rövid időn belül kiderül, hogy egy ilyen srác alkalmatlan egy kapcsolatra.

(Egyébként aki a lelke mélyén tényleg "jólány", az elvből elutasítja, ha "rosszfiú" próbálkozik nála.)

2021. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Az elején szerintem működhet is,viszont valamelyik félnek megkell változnia ahoz hogy hosszútávon is mukodjon,kicsit fel kell venni a másik ember életmódját.
2021. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű.
2021. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
nem helyes a kategórizálás! Relatív nagyon azaz viszonylagos, hogy kinek mi számít még elfogadható magatartásnak, és mi nem. De általában az ún. jólányok, akik annak állítják be magukat, vagy hazudnak, vagy szenvednek az elfojtásaiktól, mert nem merik megengedni maguknak azt, amit a többi lány élvezettel gyakorol. Javaslom a tanulmányoat erről és a videókat a neten! Miért szeretik inkább a jó lányok a bad Boy-okat, mint a jól nevelt, hűséges fiúkat? Én már elmúltam 30 és sok barátom is azt látta az életben, hogy azok a lányok lettek hamar ,,rossz" lányok, akik magukat a külvilágnak jó lánynak bemutatni. Több közülök törölte is magát az Fb-ről, vagy ál-fotóval regsiztrált. Hívő, katolikus, diplomás lányt találtam az éjszakai bárban fél-részegen egy bunkó karjaiban, aki előtte megjátszotta nekem a jó lányt, aki : nem iszik és nem szexel, majd csak a házasságban.
2021. okt. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Először, légy szíves definiáld, hogy neked, mi a rossz és mi a jó!
2021. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, de ha igen az megmagyarázná miért ölt ilyen nagy méreteket Magyarországon a családon belüli/párkapcsolati erőszak.

Ugye ki hova süllyed.

2021. okt. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 minecraft2 válasza:
14%
Ilyen buta válaszokat.. főleg annak fényében hogy a kérdés nem is egyértelmű... Mit értesz rosszfiú alatt? Annyi féle rosszfiú van basszus. A nők eleve nem a jókhoz vonzódnak alapvetően, tehát nyílván, de most érted.. konkretizálni kéne.
2021. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálom kibontani a kérdést. Tegyük fel hogy nem a két végletről van szó, csak kissé az ellentétes irányba húzzák egymást. A lány egy csöndes jótanuló, a srác pedig nem az osztály strébere, néha eljár bulizni, sokkal inkább szociális személyiség mint az említett csendes lány. Mint említettem nem a filmbeillő végleteket kell elképzelni, csak egy kisebb távolságot.
2021. okt. 24. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!