Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám lebeszélni róla?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám lebeszélni róla?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már 7 hónapja járok, és azt vettem észre, hogy sokat fogyott az elmúlt 2-3 hónapban, kb 10 kilót. Jó igaz a 117 kilóból, de ő neki olyan szépen, olyan gyönyörűen van lerakódva a zsírja, tehát ilyen 🍐 alakban, óriási a hangsúly a fenekén, tudjátok milyen vonzó ez az alkat. De most hogy kb olyan 107-110 körül van, olyannyira meglátszik rajta, mivel az alsó feléről vesztette el a legtöbb zsírt. Már hetek óta próbálom lebeszélni, de nem enged, azt mondja jót tesz a lelkének ha hozzám igazodik (188 cm, 87 kg, 17/f). De én így szeretem, ha ilyen húsos, és minden nadrág feszül rajta (mostmár nem mind, csak kb a fele, a másik fele pedig most olyan átlagos). Szóval hogyan beszéljem le a további „fenék veszteségről".

2021. nov. 30. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon helyesen teszi, amit csinál. Szerintem nem is tudod, de ne is akard lebeszélni. A túlsúly egészségügyi kockázatot jelent. Inkább örülj, hogy a barátnőd ennyire figyel magára és szeretne jobbá válni.
2021. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát most nem azért de szerintem egy lányon túl sok ennyi kg...én úgy vagyok ennyi hogy 190 cm vagy mellé, és 90 kg-nak örülnék...most ugyanez ez a 110 kg lányon, hát elég meredek...de hát ízlések és pofonok.
2021. dec. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd próbál megszabadulni a súlyfeleslegétől amit 0-24 cipelnie kell. Téged meg csak az érdekel hogy már számodra nem elég telt?

Ha valóban fontos számodra, akkor legyél mellette és támogasd, figyelj rá.

2021. dec. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd vesz kisebb nadrágot ami ugyanúgy feszül rajta.


Amúgy pedig a túlsúly egészségügyi szempontból nagyon veszélyes, s jól teszi, hogy le akar adni.

2021. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszéld le, ne legyél önző. Az ekkora túlsúly nem egészséges, becsülendő hogy a barátnőd szeretne és tud is fogyni.
2021. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy ne beszéld le.

Én nem vagyok az a fatshaminges típus, aki undorodik egy kis zsírtól, de azt én is belátom, hogy 117 kilónak egészségügyi kockázatai vannak.


Folyton cipelnie kell, megterheli az izületeit, a szívét, tüdejét. Azért, hogy feszüljön rajta a nadrág, meg szerinted jó feneke legyen, önzőség azt kérni, hogy áldozza fel az egészségét.

2021. dec. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ne beszéld le semmiképp!

Először is, a túlsúly veszélyes az egészségre.

Másodszor is, szerintem a legfontosabb az, hogy magának tetszen, hogy jól érezze magát a bőrében.

Harmadszor pedig, szerintem az előbb felsoroltak után nem az a legfontosabb, hogy mekkora a segge. Már bocsánat.

2021. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Epp hogy inkább biztasd ezen az úton. És dicsért hogy milyen sokat haladt előre. Epp h jót tesz az egészségének.
2021. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!