Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érdemes harmadik randira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes harmadik randira hívni a lányt,ha a második randin a telefonját nyomkodta perceken keresztül?

Figyelt kérdés

Első randi jól sikerült,igaz hogy megittunk egy pohár bort és lehet hogy ő is beszédesebb lett,de alapjában véve jó lett az első randi.

A második randin volt olyan pillanat hogy leültünk egy padra és percekig Instagramozott és nem is figyelt rám.

Szerintem alap dolog hogy randin nem kezdünk el mobilt nyomkodni percekig.

Így már el is ment kicsit a kedvem.


2021. dec. 13. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha gondolod, adhatsz neki még egy esélyt, aztán ha akkor sem figyel, akkor fölösleges erőltetni szerintem
2021. dec. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte soha nem veszem elő a telefonomat randi közben. Sőt, a már féléves kapcsolatomnál sem nagyon telefonozgat egyikőnk sem. Instát, facét olyankor nem is nézünk, legfeljebb ha fontos üzentet kapunk, pl.szülőktől, vagy ha valamit el kell intézni, leckét megnézni, stb.

Pedig nagyon sokat vagyunk együtt, mégis olyankor az egymással töltött idő a fontos.

Úgyhogy szerintem is alap dolog lenne.

2021. dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is alapnak gondolom, hogy ilyenkor nincs net, pláne közösségi média.
2021. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Érdemes. Ha máskor is csinálja, akkor szólj neki. Ha mégis csinálja, akkor nyilván nincs értelme.

De az is lehet, hogy csak sürgősen válaszolnia kellett valakinek.

2021. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
22%
Szerintem tiltsd le a picsába...
2021. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
84%
Személy szerint hagynám a fenébe. Hogyha ennyivel nem tisztel már meg az elején mi lesz később??!! Főleg, hogy ismerkedős fázisba vagytok… Sok mindent elmond, hogy vajon mennyire is érdekelheted őt. Nem ő az igazi az tuti!!
2021. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Függőség. Mondd el neki, hogy zavar: Matild, kérlek, velem foglalkozz, míg együtt vagyunk!
2021. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem.

Randi nem arra valo, hogy telefonozzon.

En elkuldenem a picsab

2021. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
A sok idiota nemtudom miert adna eselyt neki. Idopazarlas...
2021. dec. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Az emberek a randikon is nevelhetik egymást (már akire ez ráfér).

Ha csak simán letiltja, akkor a lány nem tudja meg, hogy mi volt a baja. Ha elmondja neki, akkor szembesülhet, hogy ez kívülről hogy látszik, hogy ami neki szórakozás, az másnak bántó lehet. Dönthet úgy, hogy nem csinálja legközelebb így, vagy úgy is, hogy nem érdekli a másik annyira, hogy változtasson.

2021. dec. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!