Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy szerezhetném vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
Héten randiztam 4 lánnyal, közülük 1 végre sikerült megfognia annyira hogy látnám értelmét hogy összejöjjek vele mert jobb mint az átlag, de mondhattam neki valami random dolgot amin besértődött azóta nem hajlandó hozzám szólni. Oké könnyen találnék mást is akárhonnan de kicsit azért sajnálnám elengedni. Hogy lehetne kiengesztelni hogy legalább barátok maradhassunk?

2022. febr. 18. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana tudnunk, hogy mi volt az a random dolog.
2022. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 NTBS ***** válasza:
65%
Ne haragudj, de miért akarod visszaszerezni, ha mást is találhatsz. Egy lányhoz akkor kell ragaszkodni, ha tényleg érzel valamit, akkor viszont nem nyilatkozol így róla. De, ha barátként szeretnéd megtartani, akkor közöld vele, bár nem tudom mennyire fog örülni az ajánlatnak.
2022. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Már nagyon nem rémlik éppen mi volt a téma, talán csak valami sértőt mondhattam vagy csak félreértette hogy mit hogy értettem azalatt, anyira nem nagy dolog amin vagy csak besértődött vagy valamimás is van aztán ezt csak ürügynek használja
2022. febr. 18. 19:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 Konkrét infó hiányában annyit tudok javasolni, hogy próbáld vele megbeszélni.
2022. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Kiderült csak annyi volt a baja, hogy nem volt szex randi végén
2022. febr. 18. 20:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezted tőle ? ÉS ezt mondta ?

Jó és mi lett/lesz a folytatása ?

2022. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aha mondta. A problémát könnyű volt megoldani. Végülis összejöttünk csak szegény félt mert túl jónak gondolt magához aztán félt hogy folymatosan attól kell rettegnie kivel és hogy csalom meg épp, de happy end lett a vége
2022. febr. 18. 22:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy lánynak az a baja, hogy az első randin nem volt szex? Bakker, most baromi nagy boomer-nek érzem magam.😊
2022. febr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
82%
Nehogy elhidd utolsó. Tipikus álmodik a nyomor szintű kérdés, full kam. Lányként mondom, hogy ilyen egész biztosan nem történt, még ha a csaj így is gondolná, vagy ez lenne a baja, hogy nem volt szex, azt biztos nem osztaná meg az aktuális randipartnerével.🥱🥱 Biztos nem jó pasi a kérdező, de még csak randija se volt, nem hogy 4, inkább 1 sem.🤡
2022. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 vagyok. Persze, hogy kamu az egész kérdés, de azért nevettem egy jót rajta. :) Elég repedtsarkú, sekélyes nőnek kell lenni ahhoz, hogy ilyen nyíltan elmondjuk ezt a dolgot. Egyébként az sem árulkodna túl nagy önbecsülésről, ha valakinek elmondanánk, hogy túl jónak tartjuk magunkhoz. Maximum koptatáskor hangzik el ilyesmi. Nekem már a kérdés feltevése is fura volt, mert ha jobban megfigyeljük, akkor ez egyszerű menőzés, nagyjából ez az üzenete: Buknak rám a csajok, válogathatok közöttük. Az egyik nagyon durván odavan értem, úgy megkívánt a randin, hogy csak na, de túl tökéletesnek gondolt önmagához képest, sőt attól is félt -teljes joggal-, hogy hatalmas nőcsábász vagyok. Erre én engedtem, hogy élvezze a testemet, szóval "Happy end" lett a vége. Ez van emberek! Bele kell törődnöm, hogy ellenállhatatlan vagyok.:)
2022. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!