Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljunk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk a barátnőmmel, ha túl sok volt a szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom,számtalan ilyen kérdés volt már itt,nagyon sokat elolvastam, de még is úgy éreztem,hogy én is szeretnék segítséget kérni.

A barátnőmmel csak pár hónapja vagyunk együtt, de nagyon sok volt köztünk a szex. 2-3 naponta történt,csak erről szól egy ideje a kapcsoaltunk,semmi közös élményünk nincsen.

Kitaláltuk,hogy szüneteltetjük azt és inkább programozunk,élményeket szerzünk....igen,csak annyira megszoktuk ezt,hogy most hiányzik a talikról. Kb unatkozunk egymás mellett,vagy nem tudom...jól elbeszélgetünk,néma csend nincsen, de nem tudjuk úgy igazán,hogy mihez kezdjünk..

Szerintetek mit kellene csinálnunk? Próbálunk programozni,de nem olyan...nem tudunk úgy igazán mit,pedig tudom,hogy számtalan lehetőség van.

Ti mit csinálnátok/mit szoktatok csinálni a kapcsolatotokban, hová lehet menni Pesten,mi az,amit érdemes lenne közösen csinálni,hogy legyen valami kis esemény az életünkben?

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!


2022. júl. 21. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Szakítsatok. Ez így csak szexhaverság, nem kapcsolat.
2022. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ez sokkal több köztünk,csak az utóbbi időben ez kapott nagyobb hangot. Az elején nem volt problémánk, most is csak a hiányérzet. Progikat keresünk igazából
2022. júl. 21. 16:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nincs közös érdeklődésetek, nem tudtok beszélgetni, akkor ennek a kapcsolatnak nincs értelme. Program pénztől függően rengeteg lehet: kirándulás, állatkert, koncert, tánciskola, vezetett séták, vannak a sétacégeknek online vagy papír alapú sétajátékai is, szabadulószoba, Csodák Palotája, színház, előadás, élményfestés, közös barátok, kártyázás, strand, különböző nemzetek éttermei, közös főzés, barkácsolás, szóval program mint a pelyva, csak ahhoz érdeklődés is kellene.
2022. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Menjetek hétfőn tüntetésre😃
2022. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Hát én ezt nem értem! Nekem volt szexkapcsolatom, de még vele is beszélgettünk, szex előtt vagy után, hogy kivel mi történt, mi újság a munkában stb. Mennyit dugtok ti hogy nem fér bele mellé más?
2022. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Bárhova elviheted. Próbálkozzatok. Ha nem megy vége.
2022. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem, hogy miért gond a sok szex. Én az eddigi barátnőimmel a kapcsolat elején akárhányszor találkoztunk, mindig szexeltünk. Volt, hogy kétszer is egy nap. Bennünk sosem merült fel, hogy túl sok lenne. Amikor már több, mint 1 éve együtt voltunk, akkor kezdett ritkulni. Járjatok el együtt sportolni, túrázni, színházba, moziba vagy csak sétálni is lehet.
2022. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

"A barátnőmmel csak pár hónapja vagyunk együtt, de nagyon sok volt köztünk a szex. 2-3 naponta történt,csak erről szól egy ideje a kapcsoaltunk,semmi közös élményünk nincsen."


Hát ja, ez nem tipikusan egy ásó-kapa-nagyharang válasszon el bennünket jellegű kapcsolatnak látszik.


Az a helyzet, hogy nekem is a korai kapcsolataimban mindig ez volt, hogy nagyon hamar (általában 1 héten belül) rátértünk a szexre, és utána már kb. minden uncsi volt. Nem is lett ezekből semmi hosszútávú.


A feleségemmel egy társkeresőn ismerkedtem meg, és - mivel külföldön voltunk, távol egymástól - 1 hónapig csak chateltünk, telefonáltunk az első randi előtt, és utána még 2 hónap eltelt az első szexig. Szóval már azelőtt kiderült, hogy jól kijövünk egymással, hogy dugtunk volna, szerintem ez volt a kulcs. Már 11 éve együtt vagyunk.

2022. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi a #8-hoz képest le vagyunk maradva 4 évvel, de egyetértek vele. Egy jó kapcsolat programok nélkül sem unalmas. Az meg egy dolog, hogy gyakran szexeltetek, de annyiból állt a találka? Nem beszélgettetek szex előtt/után sem? Akkor sem voltak programok, csak a szex? Vagy akkor hogy nem volt unalmas?

Szerintem nem a mennyiségből kell visszavenni, mert ha jól működik a kapcsolat és jó a szex is, akkor az szuper dolog, akkor is, ha akár naponta van.

2022. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megtiltjátok vagy vissza akarjátok fogni akkor csak még jobban akarni fogjátok és annál többet gondoltok rá.Szerintem csináljatok romantikus és baráti társasággal is programokat.Romantikus pl. ha egyutt foztok,menjetek el fürdőbe,állatkertbe (Bp),bulizni,igazi randira,moziba.Barati tarsasaggal csocsózni,van ingyenes kerti mozi Bp-n (facen megtalálod eventsek kozt),de veluk is mehettek bulizni,koncertre.
2022. júl. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!