Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Baj ha ettől félek? Normális ez??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha ettől félek? Normális ez??

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


A helyzet az, hogy elkezdtem randizni körülbelül egy hónapja egy fiúval. Nagyon aranyos, kedves, törődő, próbál meglepni amikor csak tud, jól néz ki,stb.

Nem volt még előttem egy barátnője sem, ami szerintem nem probléma, mégis kicsit zavar, leginkább amiatt, hogy ő “tapasztalatlan” kapcsolat terén.

Én nem akarok rá így tekinteni, ezért is szeretnék elvonatkoztatni ettől, de sokszor jut eszembe ez.

Én nekem volt egy 2év 6 hónapos kapcsolatom előtte, úgymond én jóval tapasztaltabb vagyok, míg ő még lánnyal sem volt együtt, mert nem mert nyitni lányok felé korábban és félénkebb volt.


Lehet attól félek, hogy majd az “új” dolgokban nem mer nyitni felém, vagy majd nekem kell kezdeményezni??


Hogyan tudnék ezen a gondolatmenetemen változtatni?


A SEGÍTŐ VÁLASZOKAT KÖSZÖNÖM SZÉPEN!


UI: 18/L és 18/F



2022. okt. 17. 06:30
A kérdező szavazást indított:
Csak rá parázol :)
Nem kell ettől félni.
Szerintem ez nem lesz így jó.
Csak túlgondolod a dolgokat!
Semmi baj nem lesz ezzel!
Ez nem probléma!
Ez probléma.
38 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
már a párkapcsolatra is jellemző dolog lett, mint a munkakeresésnél, hogy 3 év tapasztalattal az adott pozicion...
2022. okt. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyelőre ne nagyon foglalkozz ezzel, mert a saját jókedvedet teszed tönkre vele. Na meg akkor sincs semmi gond, ha véletlenül neked kell kezdeményezned egy-két dologban, mert idővel bátrabb lesz.
2022. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Amikor egy kapcsolattal a hátad mögött köpködsz arra, akinek még nem volt.

Hát... szerintem szakíts, hadd találjon magának egy olyan lányt, aki tényleg szereti.

2022. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szó sincs olyanról, hogy én köpködnék arra akinek nem volt. :) a kérdésemet nem is így intéztem.

Még nem vagyunk együtt, az ismerkedős fázisban tartunk, és szó sincs arról, hogy én ne kedvelném.

2022. okt. 17. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségeken kattogsz. Túlreagálod.
2022. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
tök mindegy, úgyis lesz még egy csomó palid. élvezd amíg tart.
2022. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj. Nekem volt egy kapcsolatom ami majdnem 3 évig tartott. Lett egy új barátom, ő az előző barátnőjével 7 évig volt együtt és én mégis tapasztaltabb voltam pedig ő legalább dupla annyi ideig volt a másik lánnyal. Csak mondtam egy ilyen példát is hogy lehet ilyen is.

Ne agyald túl.

2022. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%

uram isten ilyen élettelen lányt

ha fiú írta volna ki már szét lenne szedve


azóta leszoptad már kérdező?

2022. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!