Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem ciki szerintetek úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki szerintetek úgy összejárni a suliból egy másik osztályba járó lánnyal hogy többen tudnak rólunk?

Figyelt kérdés

Vannak akik szerint nem illünk össze de próbálunk nem foglalkozni másokkal csak nem szeretem ha emiatt beszólnak neki vagy nekem.

Pláne hogy nem is járunk konkrétan csak elvagyunk egymással..

Volt már párszor hogy kivettünk szobát 1-2 órára de van mikor a természetben kell elintéznünk a dolgokat mivel ő kolis és ott sajnos nem oldható meg.

Másnak is volt már ilyen kapcsolata,lazább vagy komolyabb a sulin belül?Akár saját akár másik osztályból?


2022. okt. 30. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekik jobb lesz az életük attól, hogy tudnak rólatok? mivel szerintem nem, így nem is érdemes foglalkozni velük, csináljátok ha jól érzitek magatokat
2022. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, érezétek jól magatokat! A többiek meg lehet, hogy csak féltékenységből gúnyolódnak.
2022. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyetek óvodások! Becsülettel vállaljátok fel a viszonyotokat! Amihez senkinek semmi köze, hogy milyen a kapcsolatotok, milyen módon, hol, mikor, hányszor!

Nem kell nagydobra verni, elég, ha nem agyaltok mások véleményén! Természetes módon érzzétek jól egymást, ahogy nektek tetszik.


Jómagam elég rég voltam fiatal. De soha nem felejtem az akkori élményeimet, partnereimet. 13-14 évesen 7-8. osztályban már volt egy barátnőm. Szomszédok voltunk, osztálytársak. Tini szerelem volt, nem holmi szexcentrikus viszony. Csókolózásig, tapizásig jutottunk egy év baráti viszony után. De a lényeg, nagyon sokat voltunk együtt. Nem titkoltuk, mindenki tudta a környezetünkben, iskolatársak, család, barátok, szomszédság. Mai napig bartok vagyunk!

Később sem szégyelltem egy viszonyomat sem. Mindig természetes, volt, hogy mi éppen járunk.

Az más kérdés, ha a másik fél nem akarja a nyilvánosság előtt felvállani. Akkor neked kell elgondolkodnod, miről szól ez a viszony.

51F

2022. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a ciki??? Nem tudok olyan törvényről ami azt mondaná márpedig dugni kizárólag osztálytárssal lehet összejárni, sőt majd férj/felség is csakis egy exosztálytárs lehet.

Egyébként senkinek semmi köze ahhoz hogy ti mit csináltok együtt! Nyugodtan vállaljátok fel a kapcsolatotokat ha úgy gondoljátok. Ettől még mindig is lesznek károgók, vannak emberek akik szeretnek belepofázni mások életébe a helyett hogy a saját nyomorúságos életükkel foglalkoznának. Hozzáteszem elég sok köztük az irigy, aki azért szól be mert inkább ő szeretné búbolni a csajt helyetted.

2022. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Semmi gond ezzel. Akinek nem tetszik leginkább csak irigykedik. Élvezzétek ki amíg tart.
2022. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki.
2022. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Laza vagy kis gyerek.
2022. okt. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem baj, de nem számít szerintem, hogy mások mit gondolnak rólatok, vagy esetleg, hogy mit pletykálnak. A lényeg az, hogy ti tudjátok, hogy mi az igazság.

Én is valami ilyesmiben vagyok, mármint nem vagyunk együtt (csak lehet, hogy közel vagyunk hozzá, na mindegy), minket állandóan csesztetnek, csak nem igazán érdekel minket.

2022. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!