Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az jó kezdet lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az jó kezdet lenne?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú a suliból, akit csak a folyosón szoktam látni, de mindketten tudjuk, hogy ki a másik, mivel vannak közös barátaink.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek jó ötlet lenne-e rámosolyognom, ha legközelebb egymás szemébe nézünk? Mivel úgy nyilván nem lesz ebből semmi, ha egyikünk sem kezdeményez, és szerintem hülyeség, hogy csak a fiú kezdeményezhet.



2022. nov. 19. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy mosoly mitől kezdeményezés? Én szinte mindig mosolygok, pláne ha valakivel véletlen kialakul a szemkontaktus. Mégse jelent semmit.

Mosolyogj, persze. Max visszavigyorog es szép napja lesz. De ennyiből nem fog változni semmi.

2022. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1, lehet, hogy igazad van. Bár, ha rám egy fiú mosolyogna biztos elkezdenék rögtön hülyeségeket gondolni.
2022. nov. 19. 19:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jelzésnek nem rossz, de önmagában kevés.
2022. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem jó
2022. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#2

Mert fiatal vagy és mindent egyből túlkombinálsz. A való életben egy mosoly nem egyenlő azzal, hogy "uristen ő az igazi, házasodjunk össze"

Egy mosoly nem jel semmire.


Persze alapvetően nincs baj az ötleteddel. Sőt. Jó, ha mosolyogsz rá, növelheted vele a szimpátiát, a hangulatot es talán azt is eléred, hogy köszönjön. De ettől még nem fog azon gondolkodni elalvás előtt, hogy te most akkor biztos bele vagy zúgva.


Első vagyok

2022. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, persze, értem, hogy mit írtok. De nem szeretnék ruhástol a vízbe ugrani, kis lépéssel szeretnék kezdeni, hogy legalább lássam, hogy ő is szimpatizál-e velem. Mert azért, ha egy mosolyra mondjuk csak egy fura grimasszal reagálna, akkor tudom, hogy másra se reagálna másképp.
2022. nov. 19. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Érthető. De azért az érme másik oldalát is vedd figyelembe: lehet vissza mosolyog, mint ilyenkor a legtöbb ember. Ám ez se jelent semmit.

2022. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy tipp: Kacsints rá mosolyogva természetesen.


Nekem ez erős és értelmezhető jel lenne. :)


20/F

2022. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Képzeld volt olyan ismerősöm, akivel dumáltam a folyosón, és egy bevállalósabb csaj úgy "kezdeményezett", hogy rácsapott a haverom seggére.


Geri barátom köpni nyelni nem tudott, de bejött neki :D (Mármint a csaj kezdeményezése)


Utsó voltam.

2022. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!