Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tényleg “gáz” ha kiderül hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg “gáz” ha kiderül hogy dolgozom?

Figyelt kérdés

17 éves végzős vagyok, kb 3 éve dolgozom suli mellett. Az ok annyi hogy a szüleim sajnos nem keresnek túl jól (inflációhoz viszonyítva) és mivel 2 tesóm is van gondoltam ennyivel megkönnyítem az életük hogy a saját magam ruházkodását stb kifizetem magam. (Nincs annyira sok márkás ruhám, inkább az elektronikám az ami drágább)


Ha esetleg egy lány arról kérdez hogy mit csinálok szabadidőmben, az edzés mellett szerintetek érdemes megemlíteni hogy egy étteremben és a moziban dolgozok?

(Páran bogarat ültettek a fülembe hogy ezzel elvileg csórónak tűnök, “elitista gimi” révén már megszoktam a lenézést a tanároktól meg pár iskolatárstól…)


2022. nov. 26. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez inkább pozitívum lenne, nemhogy "gáz".
2022. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy gáz lenne.
2022. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából attól függ, ki kérdezi...


Vannak a felszínes, plázacica jellegű lányok, akik mindent megtehetnek, számukra gáz, mert akkor nem tudsz ücsörögni velük, ha épp valami lenne köztetek.

Egy konzervatívabb, céltudatosabb személy esetén ez sokkal inkább pozitív, hiszen ezzel nem csak a családnak segítesz, ami szimpi lehet, de 17 évesen egyfajta felelősségtudatot is mutatsz. Egy hosszabb távra tervező lánynál a biztonság, a felelősség kérdése fontos lehet, szóval ott egyértelműen előny lehet.


Innen kezdve már csak az a kérdés, hova kategorizálod magad...

2022. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
A hármasnak igaza van. És nekem egyébként hatalmas pluszpont lenne, ha valakiről kiderül, hogy 14 éves kora óta dolgozik, hogy a családjának segítsen. Egyébként nagyon szép dolog tőled :)
2022. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2022. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menő. Nem a szülőktől kell tarhálnod, hanem van saját pénzed.
2022. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pozitiv lenne legtöbb embernél, mivel teszel érte, hogy jobb életed legyen
2022. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Én is hosszabbtávú kapcsolatot keresek, és nyilván ez azzal jár hogy kevesebb napon mennék dolgozni, de nekem biztosan megérné
2022. nov. 26. 18:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Én is végzős vagyok és nagyon sokan dolgoznak az évfolyamban. Én lány vagyok az én szüleim tehetősek, de őszinte leszek, eddig fel sem merült hogy gáz az hogy dolgoznak, sőt én is dolgozok, hogy ne a szüleim pénzét "használjam ki", hanem legyen sajátom, amit egyedül kerestem. Amikor valakiről megtudtam hogy dolgozik az mindig óriási pozitívum volt.
2022. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9es vagyok. Mellesleg én is elit gimibe járok. Úgyhogy a normális embereknek nem lesz gáz.
2022. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!