Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ezen miért akadt ki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen miért akadt ki?

Figyelt kérdés

Jóban vagyok egy csajjal, már-már barátság extrákkal. Eddig minden nap beszéltünk és eddig úgy láttam hogy többet is akar mimt barátság: többször van hogy megcsókol, állandóan ölelgetni akar. Aztán egyik nap semmi üzenet. Írok neki, megnézi de órakig semmi. Ír egy sort és ismét órákig semmi.

Ma találkoztunk és közben is egyszer-kétszer láttam hogy írt egy idegen csávónak. Aztán mikor ismét kezdte volna az enyelgést közömbösen vissza se csókoltam csak kérdeztem hogy nincs kit ölelgessen? Azóta nagyon megharagudott, hogy én milyen gonosz vagyok.

Szerintetek valóban túlreagálom vagy helyesen tettem?



2022. nov. 28. 18:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vagy lehet hogy féltékennyé akar tenni hogy lépjek már és kérdezzem meg hogy akar-e kapcsolatot?
2022. nov. 28. 18:29
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, eléggé érdekes helyzet az biztos. Látványosan beszélget a másik taggal?

Vagy csak véletlenül vetted észre?


De egyébként, veszteni valód nincs sok, szerintem csak kérdezz rá nála, hogy mizu.

2022. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 Amúgy mobilon megnyitotta a messengert és csak simán fogta a telefont, de egy pillanatra rám nézett hogy nézem-e. Amúgy mint egy idegennel úgy beszélget vele tehát nem ismerkedés céljából szeintem.
2022. nov. 28. 18:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindenképp megér egy próbát az, hogy rákérdezz nála a dolgokra. Legalábbis nem árt tisztázni a helyzetet.
2022. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rá kérdezek de nagyon kíváncsi vagyok hogy mi van miért csinálja ezt.
2022. nov. 28. 19:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal kapcsolatban vagytok, azaz ha neki kapcsolata lesz, akkor visszaléptek a barát státuszba. Ez így müködik. Ha nem tudod így elfogadni a dolgot, akkor inkább hagyd őt békén.
2022. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Az lesz, holnap megmondom neki hogy max barátok vagyunk ha többet akar keressen rá valaki mást.
2022. nov. 29. 14:06
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 Ez meg a másik irányba túlzás. Annyit kell megbeszélni, hogy szóljon, ha lesz valakije, mert akkor visszaleptek a sima baráti állapotba. A barátság extrákkal egy jó állapot tud lenni, ha a két fél értelmesen kezeli.
2022. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 Én alapvetően úgy vagyok hogy vagy sima barátság vagy rendes kapcsolat, szóval inkább akkor marad sima barátság.
2022. nov. 29. 15:04
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Ha meg mégsincs senkije, egy csomó kalandot dobsz el magadtól...de te tudod...
2022. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!