Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjad ha egy lány igent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjad ha egy lány igent mond a randimra?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe vagyok esve ma meg tettem végre azt a lépést amit sok ideje nem mertem meg tenni el hívtam randira egy lányt. Most viszont nem tudom hogy a randin mit mondjak és hogy hogy ne essek zavarba félek ettől hogy egyszer csak be üt kínos néma csend és csak nézünk egymásra.

2022. nov. 28. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát beszélgess vele. A lány is ember, éppúgy el lehet vele dumálni, poénkodni, mint a srácokkal. Kérdezheted a suliról, a családjáról, hobbijáról,bármiről. Vagy ahová mentek, ott is biztos akad téma.

Cuki, hogy izgulsz, de ne parázd túl.

2022. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a legjobb felkészülés? Ha egyáltalán nem foglalkozol ezekkel. Ne feszülj rá sem előtte, sem közben. És ne akarj azonnal mindent.
2022. nov. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2022. nov. 29. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyu. Nem kell túlbonyolitani. Amikor érzed hogy elfogyott a téma, akkor kedvesen érdeklődj a lányról. Például kérdezd meg tőle, hogy milyen volt a gyermekkora, meséljen az iskolajarol, a tanarairol, a barátnőirol.


Kérdezd meg mi a kedvenc filmje, szeret e színházba járni, szereti e a kutyákat, stb. Téma ezer van, mindenkinek jól esik ha érdeklődnek róla, kérik hogy meséljen erről arról.


Ezzel nem tudsz melléfogni. 😉

2022. nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
Kérdezel róla, aztán elindul a beszélgetés.
2022. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem randi kellős közepén kérdezd meg, hogy kivered?

Lemerném fogadni, hogy a válasz az lenne, most nem....

De meglepődnék, ha igent mondana..

Jó lenne, ha ilyen csajjal találkoznék.. :)

2022. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó te mit érzel?
2022. dec. 11. 09:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!