Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Félek hogy mi lesz. Nem lesz gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy mi lesz. Nem lesz gáz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most kezdtem a kozepsulit. Van egy 14-es vegzos fiu (most lett 20 eves) es elkezdtunk beszelgetni,legtobbet irogatunk mert a suliban elfoglaltak vagyunk,es neki is meg nekem is mindig ott vannak a barataink igy nem sokszor tudunk kettesben lenni. Ma delutan atjon hozzank,es kicsit izgulok. Csók szerintem lesz,sőt..biztos. Egyreszt,szerintetek ez gaz? Nagy a korkulombseg de ugy erzem nagyon egymasra talaltunk,nagyon aranyos,boldog vagyok vele. Masreszt mi lesz utanna? Pl oké hogy csok,de utanna az iskolaban hogy fogunk viselkedni? Nagyon izgulok ez miatt. Mint egy par? Baratok? mert hat nyilvan nem fogunk 1 csok utan mar osszejonni,vagyis hat kitudja,nem gondolom.

2022. dec. 1. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Ez miért felnőtt kérdés?

A szüleid tudják, hogy idegen fiúkat viszel haza? Nagyon nem így kellene egy első randinak kinéznie. Mi lesz, ha ő többet akar, még védekezni sem tudsz, ha kettesben vagytok, nem is ismered még igazán, lehet csak a tested érdekli, és nem áll meg egy csóknál!

Minden kérdések érvényét veszítheti, ha méltatlan helyzetbe kerülsz!

2022. dec. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

"Egyreszt,szerintetek ez gaz?"

Nem a korkülönbség számít. Csak az lehet a gáz, ha te olyannak adod oda magad és a tested, az intimitásod, akiben nem vagy 100% biztos hogy értékelni fogja. Mert ha utána leszar, megalázva fogod magadat érezni, értéktelennek. Ezért csak óvatosan.

Hogy mi lesz utána, ti megbeszélitek. Nem a csók miatt jöttök össze vagy sem, hanem a ti érzelmeitek alapján mondjátok ki, hogy most akkor egy kapcsolatban vagytok.

Úgy viselkedsz majd, ahogy jön magától.

2022. dec. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gáz. Mert nagyon nyomulós a srác. Nem is randira hív, hanem egyből lakásra akar menni. Inkább előbb találkozgatnotok kellene, sétálgatni, első lépésként kézenfogva menni.

Ezeket úgy vélem ki akarja hagyni a srác, tehát szerintem a következő strigula vagy neki.

2022. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Randi kellene, nem azonnal hozzátok, egyetértek a többivel, neki csak szexre kellesz.

Nem biztos, hogy ma fog megd*ngetni, de arra megy ki az egész.

Úgyhogy gondold át, hogy megeri-e, mert meg az is lehet, hogy aztán szétbeszelné minden haverjanak milyen "olcsó" vagy nem elég, hogy kihasznalna...

2022. dec. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerinted egy hormon fűtött 20 éves mit akarhat egy (mondjuk ki) hozzá képest éretlen kislánytól?

Nem hiszem, hogy a plüsseidet akarja megnézni ha átmegy...

Ha csak csókig akarsz elmenni legyen az. Ha szexig akkor az.

A többiekkel abszolút egyetértek. Nem egyből lakásra visszük a másikat, ha komolyat akarunk. Legyen elötte 1-2 randi. Séta, megenni egy sütit franc tudja.

Legalább szüleid tudnak arról, hogy átmegy? Fel vagy világositva a védekezéssel kapcsolatban? Ugye nem egyedül lesztek otthon kettesben? Ismerik a srácot?


Butaságot ne csinálj. Szerintem mond le a nálatok talit, dumáljatok meg egy semleges helyet és ott beszéld át ezeket amiken izgulsz. Hogy ő mit szeretne, hogyan viselkedtek majd a többiek előtt. Már ha komolyan gondolja. Meg persze ő is tudja, hogy ez randi.

2022. dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem lesz gáz. Üdv. Putyin
2022. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Na mi volt?
2022. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
na atjott,hat voltak dolgok..azota is beszelunk amugy es meg kedvesebb velem,jol erzem magam vele, de megbeszeltuk h amig a sulimba jar o addig nem akar kapcsolatot
2022. dec. 14. 16:51
 9/11 anonim válasza:

"na atjott,hat voltak dolgok."


"de megbeszeltuk h amig a sulimba jar o addig nem akar kapcsolatot"


Ja jóXddd

Hímribi gondolom ezt szex után említette:D

2022. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem,elotte,es nagyon rendes volt mindent megbeszeltunk teljesen oszinten.azota is mindent elmond akarmi van,nem nez hulyenek,masreszt meg sztem lesz ebbol kapcsolat elotte is mert mar kezd suliba is bokolgatni nekem a baratai elott is ugyanugy
2022. dec. 14. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!