Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vigyek/vezessek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vigyek/vezessek egy beszélgetést?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy első benyomásra sikeres vagyok a lányoknál, de amikor mondjuk elkezdek beszélgetni instán vagy messengeren, nem tudom, hogy mit írjak neki. Azon kezdek el "stresszelni", hogy nem tudok miről beszélni, és így nem jut eszembe semmi. Attól félek, hogy unalmasnak fognak találni. Amint egy pillanatra is megakad a beszélgetés "bepánikolok", és nem tudom mit kéne ilyenkor mondanom, vagy csinálnom. Így inkább csak az instáját kérem el, és nem is beszélek vele, mert félek hogy beüt a kínos csend.

2022. dec. 4. 01:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hiába akarsz beszélgetni, ha a másik fel semmit nem tesz hozzá.

Egyébként meg bármiről lehet, magadról, valós sztorikról, filmek, játékok, iskola, munka, ekberek, zene, sport, álmok / vágyak, érzelmek, a világunkról, de nyilván kérdés milyen kaliberű emberről van szó, egy buta üres fejű ri**nccal pl nem fogok beszélgetni feltalálokról meg olyan dolgokról amik tudást igényelnek.

2022. dec. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Yep, igaza van az elsőnek, attól függ milyen lányokról van szó.

Mert nem mindegy, hogy okos vagy buta és a divaton túl nem érdekli semmi más.

Amúgy nem csak neked kell a beszélgetést fenntartani, hanem both, kétoldalú kell hogy legyen, harmonikus, természetes.

2022. dec. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem válaszolókkal. Régen én is ilyen voltam hogy úristen! Mit írjak neki hogyan kezdeményezzek? Mostanság rájöttem hogy felesleges ezen kattogni. Akit érdekelsz egy kicsit is azzal lehet normálisan témázgatni és kommunikálni. Amúgy azt bírom ismerkedésnél elvárják a nők hogy te írj rájuk elsőnek ez szép és jó de hiába kezdeményezünk mi pasik ha a nők nem méltatnak minket válaszra. Ha mégis elindul a beszélgetés utána hamar vége lesz mivel én egyedül pasiként sokáig nem fogom tudni fenttartani a kommunikációt mert ehhez a másik félnek is szüksége lenne hogy adjon bele valamit ő is a beszélgetésbe. Itt szokott még a dolog megbukni de a legtöbb nővel sajnos idáig nem lehet eljutni mert már a legelején bukik a dolog és kik a hibásák? Természetesen a férfiak, de ez álszentség vagy képmutatás mivel a nők várják el a kezdeményezést (sültgalambot hogy a szájukba repüljön) akkor meg ne mi pasik legyünk a hibásak már elnézést!!!
2022. dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Szívemből szóltál.
2022. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha az én válaszomat az ide tévedő nők elolvassák tuti megpróbálnak majd betámadni vagy megcáfolni hogy nem így van és a pasik csak az egy éjszakás kalandok hívei de ez nem igaz. Férfiben és nőben is van jó és rossz!
2022. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 A nők ilyenek, de tény, hogy van miből válogatniuk és megtehetek, mert férfi társainknak csak a pinára indul be az agyuk és megtesznek mindent, hogy megkaphassák, a nők ezt meg ki használják és aki nem csicskul be az egyedül marad...

Meg persze mindig pont egy kivétel lesz aki ezt látni fogja, hogy mit írtál és áh ő sosem volt ilyen, dehogy.

2022. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez. Ha egy férfi férfiként igyekszik viselkedni annak nem lesz nője mert a nők az irányítható kisfiúkra utaznak akik még jól is nézzenek ki. Én nem nézek ki kiemelkedően jól de igyekszek férfiként viselkedni. A nőknek az nem tetszik hogy a férfi az úr a családban ő csap rá az asztalra és a dolgok nagyjának úgy kell alakulnia ahogyan azt ő akarja. A nők a csicskákat szeretik akik a nyelvükkel a cipőjüket megtisztítják és szó nélkül a fizetésük felét rájuk elkölti. Tisztelet a kivételnek! Ezt fontos mindig odaírni.
2022. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Úgy úgy
2022. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!