Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért viselkedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik így a pasi?

Figyelt kérdés
A második randi alkalmával szerelmet vallott nekem. Ez mennyire durva?
2022. dec. 22. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Menekülj! Az ilyenekkel komoly gond van. Tapasztalat.
2022. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús.
2022. dec. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előzmények? Ha már régóta beléd volt zúgva, és most végre összejöttetek, akkor lehet igaz.

De ha nem volt ilyen előzmény, akkor a lehetőségek:

- kicsi az önbecsülése

- manipulálni akar

- meg akar dugni minél hamarabb

- mindenkinek ezt mondja

2022. dec. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ismertem előtte, a héten ismerkedtünk meg.
2022. dec. 22. 08:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem érdekes sokat foglalkozni vele.
2022. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömék úgy jöttek össze, hogy az első randi előtt elmondta neki, hogy te olyan lány vagy akivel házasságban gondolkodna. Elkezdtek randizni, később összeköltöztek, együtt éltek, végül elvették egymást.
2022. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy ismerkedtem össze interneten a jelenlegi párommal, hogy első randi estéjén lefekűdtünk, ez már 2.5 éve, és nyáron esküvőnk lesz és már családot tervezzük.


Az, hogy így kinyilványítja az nem jelent semmit. Az idő alatt derül ki, hogy akkor is így gondolja-e. Én a helyedben kibontanám a gondolarait és megérteni, hogy benne mi játszódik le. Mire gondol, mit tervez.


29L

2022. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!