Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen általános témákról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen általános témákról lehet beszélgetni egy randind?

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Semmiről sem. Aki itt kérdez ilyeneket látatlanul, hogyan tudna élőben bármit is mondani?
2023. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jogos, nincs tapasztalatom és nem tudom miről beszéljek.
2023. jan. 3. 20:08
 3/6 anonim válasza:
100%
Valóban jogos amit írtak, de ez nem feltétlenül egy olyan válasz amivel előrébb jutsz. Szerintem vannak olyan dolgok amik mindig jók. Például hobbik, barátok, zenék, filmek. Egy idő után magától jönnek a témák, nem kell rástresszelni.
2023. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Igazából mindenről, ami érdekes a partnerednek is.
2023. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Exfeledo válasza:
100%
Magától alakul, ha fiu vagy, akkor annyi a titok nyitja, hogy kérdezd meg milyen napja volt. Onnantól kezdve kialakul a beszélgetés, ha figyelsz rá, tuti nem lesz unalmas.
2023. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 minecraft2 válasza:
69%
Ismerős szitu :D Attól függ, mi az oka annak hogy ez felmerül benned h miről lehetne beszélgetni? Én pl. nagyon félős voltam, alapból alacsony volt az "energia szintem". Ezen anno úgy segítettem h növeltemben az önbecsülésemet (szeretem magam gondolatok) ez sokat segített, de nem volt könnyű, pár éves munka. Manapság meg konkrétan vizualizálom azt h jók az emberi kapcsolataim, szeretnek az emberek stb. + át is érzem a pozitív érzést. És ahogy más az agyadban futó program ami megvalósít téged, más lesz az eredmény is. Manapság ilyen nem nagyon merül fel bennem csak alapból jönnek a gondolatok h mit mondjak.
2023. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!